Zielone Wzgórze Zielona43 – wesele pod Krakowem

Zielone Wzgórze  Zielona43 – piękne wesele pod Krakowem

Zielone Wzgórze  Zielona43wesele pod Krakowem. Zielona43 to miejsce powstałe z pasji i ogromnego zaangażowania w pracę, którą się żyje i czerpie się z niej ogromną przyjemność. Całkiem niedawno, bo w pierwszym tygodniu października, miałem ogromną przyjemność fotografować dzień ślubu Klaudii i Arka. Jak było? Jednym słowem, można określić że fantastycznie, ale po kolei.

ZIELONE WZGÓRZE – ZIELONA43 – FOTOGRAFIA ŚLUBNA

To nie był mój pierwszy raz w tym pięknym miejscu. Kilka razy miałem już przyjemność fotografować w Zielonej43. Czy zatem mogę polecić to miejsce na wesele? Jasne! Zdecydowanie!
Obsługa – perfekt! Jedzenie – wspaniałe! Dekoracje- fantastyczne! Wspaniały dojazd z Krakowa, cudowna cisza, mnóstwo zieleni i ogromne zaangażowanie właścicieli. Zielone Wzgórze oferuje dwie piękne sale- jedna to sala Zielone Wzgórze, druga zaś to Stodoła. Generalnie same plusy, a minusów właściwie brak. Zdecydowanie, z ogromnym przekonaniem mogę polecić tę salę na przyjęcie weselne.
Jako fotograf ślubny, mogę jednoznacznie potwierdzić, że jest to jedno z najfajniejszych miejsc na organizację swojego ślubu w okolicach Krakowa.

FOTOGRAF ŚLUBNY ZIELONE WZGÓRZE – ZIELONA43

A zatem – jeśli szukacie fotografa ślubnego na Wasze wesele w Zielonym Wzgórzu, w Zielonej43, jestem do Waszej dyspozycji. Z przyjemnością sfotografuję Wasz dzień ślubu. Dzień ślubu jest jednym z najważniejszych dni w życiu, wiem z własnego doświadczenia. Naprawdę warto, aby mieć piękną, fotograficzną pamiątkę z tego dnia. Jeśli chcielibyście dowiedzieć się więcej, zapraszam do kontaktu tutaj. Z przyjemnością odpowiem na Wasze pytania.

ZIELONE WZGÓRZE – ZIELONA43 – SESJA ŚLUBNA

Ponieważ okolica przy Zielonym Wzgórzu Zielona43 bardzo sprzyja szybkiej sesji ślubnej w dniu ślubu, uważam że warto znaleźć chwilę na kilkanaście wspólnych zdjęć. No i oczywiście na chwilę na oddech od dnia pełnego wielkich emocji. Na pewno będziecie zadowoleni. Kompleks jest otoczony lasem z każdej strony. Przyroda sprawia, że naprawdę chce się tutaj przebywać.
W pędzie dnia ślubu, najlepiej zarezerwować czas na zdjęcia. I najlepiej zrobić to już na etapie planowania harmonogramu dnia. Nie będzie później zaskoczenia, że są obawy o niemożność jej wykonania. Podobnie zresztą jest ze zdjęciami grupowymi.

SESJA ŚLUBNA – PARK W MOGILANACH

Na miejsce swojej sesji ślubnej Klaudia i Arek wybrali piękny Park w Mogilanach pod Krakowem. Znajduje się tam też kompleks dworski. Pierwotnie na miejscu nowszego obiektu stał dwór drewniany. Co ciekawe właśnie tutaj Mikołaj Rey napisał swój „Żywot człowieka poczciwego”. Dwór kilka lat temu był też jedną ze scen dla polskiego filmu „Kler”. Z parku można podziwiać piękny widok na Tatry.
Ponieważ sesję ślubną z Klaudią i Arkiem robiliśmy w listopadzie, jesienny klimat bardzo dodaje uroku. Oczywiście musieliśmy się wpasować w odpowiedni dzień. Wiadomo, że listopadowa pogoda w Polsce bywa kapryśna.
Poniżej przedstawiam Wam historię Klaudii i Arka. Sto czterdzieści klatek w formie opowieści o tych wyjątkowych ludziach.

sala: Zielona43
suknia ślubna: Avenue22 Studio
garnitur: Lancerto
film: MecyjeStudio
samochód: Triumph
oprawa muzyczna w kościele: Singinlove
zespół muzyczny: Espresso Music Band
obsługa barmańska: Cocktail Atelier
tort: Chantilly Bochnia

 

 

 

zielone wzgórze zielona43 weselezielone wzgórze zielona43 weselezielone wzgórze zielona43 weselezielone wzgórze zielona43 weselezielone wzgórze zielona43 weselezielone wzgórze zielona43 weselezielone wzgórze zielona43 weselezielone wzgórze zielona43zielone wzgórze zielona43zielone wzgórze zielona43 weselezielone wzgórze zielona43zielone wzgórze zielona43zielone wzgórze zielona43zielone wzgórze zielona43zielone wzgórze zielona43wesele w Zielona 43wesele w Zielona 43wesele w Zielona 43wesele w Zielona 43zielone wzgórze zielona43 wesele</azielone wzgórze zielona43 weselezielone wzgórze zielona43 weselezielone wzgórze zielona43 weselezielone wzgórze zielona43 weselezielone wzgórze zielona43 weselezielone wzgórze zielona43 weselezielone wzgórze zielona43 weselezielone wzgórze zielona43 weselezielone wzgórze zielona43 weselezielone wzgórze zielona43 weselezielone wzgórze zielona43 weselezielone wzgórze zielona43 weselezielone wzgórze zielona43 weselezielone wzgórze zielona43 weselezielone wzgórze zielona43 weselezielone wzgórze zielona43 weselewesele w Zielona 43wesele w Zielona 43zielone wzgórze zielona43 weselezielone wzgórze zielona43 weselezielone wzgórze zielona43 weselezielone wzgórze zielona43 weselezielone wzgórze zielona43 weselezielone wzgórze zielona43 weselezielone wzgórze zielona43 weselezielone wzgórze zielona43 weselewesele w Zielona 43zielone wzgórze zielona43 weselezielone wzgórze zielona43 weselezielone wzgórze zielona43 weselezielone wzgórze zielona43 weselezielone wzgórze zielona43 weselezielone wzgórze zielona43 weselezielone wzgórze zielona43 weselezielone wzgórze zielona43 wesele

Komentarze