O mnie

Mariusz Duda Fotograf Ślubny Kraków

Mieszkam w Krakowie, pracuję wszędzie tam gdzie tworzą się wasze najlepsze historie. W swojej pracy najbardziej cenię klasyczny reportaż i obserwowanie bez ingerowania w ludzi i zdarzenia. Lubię polski folklor i tradycję, bo to one najbardziej pozwalają wykazać się fotograficznej spostrzegawczości, spontaniczność i niepowtarzalność emocji. Uwielbiam patrzeć, jak zmienia się nasza rzeczywistość w kontekście socjologicznym. A świadomie obserwuję świat już kilka dekad i pamiętam, jak bardzo się zmienił od lat 90-tych ubiegłego wieku. Angażuję się w przeżycia Wasze i Waszych gości nie tylko dlatego że lubię ludzi, ale też by trafnie zarejestrować prawdziwy ciąg zdarzeń i stworzyć dla Was wierną dokumentację dnia. Wierzcie mi, że to się bardzo przydaje, bo dzień ślubu mija jeszcze szybciej, niżeli się Was dzisiaj wydaje.

Poza fotografią bardzo lubię historię. Tą współczesną, którą w dużej mierze pamiętam, ale też tą sprzed wieków. Uważam że historii w dużej mierze zawarta jest nasza tożsamość, czyli to jacy i kim jesteśmy. Jestem mężem, miłośnikiem ciepłych krajów oraz piłki nożnej. Moje ulubione kraje, oczywiście poza Ojczyzną to Chorwacja, Grecja i Hiszpania ale ta w Afryce, czyli Wyspy Kanaryjskie. W wolnych chwilach podróżuję i chodzę z aparatem. Serio. Od wielu lat, zawsze mam przy sobie aparat fotograficzny.

Pracuję na pełnoklatkowych aparatach marki Canon, Sony, Nikon i Leica. Uważam, że każdy system ma swoje zalety jak i wady, i każdy służy mi do czegoś innego, do innego rodzaju zdjęć.

 

 

Z Ulą – moją żoną

Mariusz Duda Fotograf ślubny KrakówMariusz Duda Fotograf ślubny Kraków

Z panem Tadeuszem Rolke, wybitnym polskim fotografem.

Mariusz Duda Fotograf ślubny Kraków

 

 TwoMann Studio i Fer Juaristi.

Mariusz Duda Fotograf ślubny Kraków

 

 

 

 

 

 

Mariusz Duda Fotograf Ślubny Kraków