Wesele na Kopcu Kościuszki w Krakowie

Wesele na Kopcu Kościuszki w Krakowie

Wesele na Kopcu Kościuszki w Krakowie – Iza i Janek. Fajny to był dzień. Gorący, letni, pełen emocji, wrażeń, tańców i śpiewów. Kopiec Kościuszki w Krakowie to miejsce wyjątkowe. Znajduje się na górze Św. Bronisławy, a jego budowa rozpoczęła się 200 lat temu, na cześć polskiego bohatera narodowego Tadeusza Kościuszki. Ze wzgórza rozpościera się wspaniały widok na cały właściwie Kraków. Jedną z papieskich pielgrzymek oglądałem właśnie z Kopca Kościuszki. Przyznam że milion osób na Błoniach zrobił na mnie ogromne wrażenie.
Aktualnie na Kopcu Kościuszki znajduje się Hotel, Radio RMF, sale konferencyjno-wystawiennicze. Organizowane są też przyjęcia weselne. Osobiście uważam że to jedno z najpiękniejszych miejsc na zorganizowanie własnego wesela.

ŚLUB I WESELE NA KOPCU KOŚCIUSZKI W KRAKOWIE

Kraków jest miastem magicznym. Wiele osób uważa, że to najpiękniejsze miasto w Polsce. Wielowiekowa historia, mnogość wspaniałych zabytków sprawia że każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Według TripAdvisor w 2022 roku został najczęściej wybieranym kierunkiem w Europie. A w Polsce od lat zajmuje pierwsze miejsce.
Jeśli chcielibyście znaleźć miejsce wyjątkowe na zorganizowanie swojego przyjęcia weselnego, na pewno wesele na Kopcu Kościuszki będzie świetnym wyborem. Podjedźcie i zobaczcie sami. Oczywiście w cenie macie wyjście na Kopiec Kościuszki. Niewątpliwie kontemplowanie pięknej panoramy Krakowa przy zachodzącym słońcu, na pewno będzie pięknym dodatkiem do imprezy weselnej. Ponieważ na Kopcu Kościuszki na weselach byłem kilka razy (w tym dwa razy w tym roku), z dużym przekonaniem mogę uznać że to naprawdę świetny wybór.

FOTOGRAF ŚLUBNY NA WESELU W KRAKOWIE

Ponieważ mieszkam w Krakowie, spora część mojej pracy przy ślubach dotyczy właśnie tejże lokalizacji. Jako fotograf ślubny ze sporym doświadczeniem uważam, że poza zdjęciami które Pary Młode otrzymują ode mnie, dużą wartością dodaną jest doradztwo przy organizacji ślubu. Niewątpliwie nie każda Para Młoda korzysta z usług Wedding Plannera. Na pewno nie każdy wie jak spiąć wszystkie kwestie organizacyjne w jedno, aby było łatwo i przyjemnie. Aby organizacja wesela była frajdą i czymś, co będzie się wspominać z nostalgią i radością.
Zatem jeśli moja Para Młoda potrzebuje konkretnych informacji na tematy związane ze ślubem, po prostu się ze mną kontaktuje. Zawsze staram się pomóc i służę swoją osoba. Więcej możecie dowiedzieć się tutaj.

 

 

wesele na Kopcu Kościuszki w Krakowiewesele na Kopcu Kościuszki w Krakowiewesele na Kopcu Kościuszki w Krakowiewesele na Kopcu Kościuszki w Krakowiewesele na Kopcu Kościuszki w Krakowiewesele na Kopcu Kościuszki w Krakowiewesele na Kopcu Kościuszki w Krakowiewesele na Kopcu Kościuszki w Krakowiewesele na Kopcu Kościuszki w Krakowiewesele na Kopcu Kościuszki w Krakowiewesele na Kopcu Kościuszki w Krakowiewesele na Kopcu Kościuszki w Krakowiewesele na Kopcu Kościuszki w Krakowiewesele na Kopcu Kościuszki w Krakowiewesele na Kopcu Kościuszki w Krakowiewesele na Kopcu Kościuszki w Krakowiewesele na Kopcu Kościuszki w Krakowiewesele na Kopcu Kościuszki w Krakowiewesele na Kopcu Kościuszki w Krakowiewesele na Kopcu Kościuszki w Krakowiewesele na Kopcu Kościuszki w Krakowiewesele na Kopcu Kościuszki w Krakowiewesele na Kopcu Kościuszki w Krakowiewesele na Kopcu Kościuszki w Krakowiewesele na Kopcu Kościuszki w Krakowiewesele na Kopcu Kościuszki w Krakowiewesele na Kopcu Kościuszki w Krakowiewesele na Kopcu Kościuszki w Krakowiewesele na Kopcu Kościuszki w Krakowiewesele na Kopcu Kościuszki w Krakowiewesele na Kopcu Kościuszki w Krakowiewesele na Kopcu Kościuszki w Krakowiewesele na Kopcu Kościuszki w Krakowiewesele na Kopcu Kościuszki w Krakowiewesele na Kopcu Kościuszki w Krakowiewesele na Kopcu Kościuszki w Krakowiewesele na Kopcu Kościuszki w Krakowiewesele na Kopcu Kościuszki w Krakowiewesele na Kopcu Kościuszki w Krakowiewesele na Kopcu Kościuszki w Krakowiewesele na Kopcu Kościuszki w Krakowiewesele na Kopcu Kościuszki w Krakowiewesele na Kopcu Kościuszki w Krakowiewesele na Kopcu Kościuszki w Krakowiewesele na Kopcu Kościuszki w Krakowiewesele na Kopcu Kościuszki w Krakowiewesele na Kopcu Kościuszki w Krakowiewesele na Kopcu Kościuszki w Krakowiewesele na Kopcu Kościuszki w Krakowiewesele na Kopcu Kościuszki w Krakowiewesele na Kopcu Kościuszki w Krakowiewesele na Kopcu Kościuszki w Krakowie

Komentarze