Szlachecki Dwór Pobiednik – wesele

Szlachecki Dwór Pobiednik – Wesele

Szlachecki Dwór Pobiednik – piękne wesele Wiktorii i Rafała. Do tej pory w tym sezonie tak gorąco jeszcze nie było. Wiktorię i Rafała poznałem na około rok przed Ich najważniejszym dniem. Trafili do mnie z polecenia. Ten sposób pozyskania Klientów bardzo sobie cenię, bo świadczy o tym, że wcześniej swoją pracę wykonałem dobrze.
Szlachecki Dwór Pobiednik to przepiękne miejsce na wesele w okolicach Krakowa. Wspaniała współpraca z obsługą lokalu oraz całego przedsięwzięcia sprawiła, że z ogromną przyjemnością chce się tam wracać. No i mam nadzieję, że jeszcze kiedyś tutaj będę fotografował dla Par Młodych. Wiktoria i Rafał wykonali mnóstwo dobrej pracy, a wszystko było dograne w najdrobniejszych szczegółach. Co bardzo istotne z mojego punktu widzenia, zaufali mi nie tylko w kontekście samych zdjęć ślubnych. Ponieważ komunikowaliśmy się na poziomie bardzo świadomym, wiem że przeczytali też moje poradniki , co bardzo dobrze wpłynęło na naszą późniejszą współpracę. Kiedy podsuwałem rozwiązania, doskonale wiedzieli o czym mówię i dlaczego właśnie tak a nie inaczej. Taka sytuacja zawsze bardzo poprawia moją pozycję, a późniejszy efekt w postaci zdjęć ślubnych zawsze jest lepszy.
Ale po kolei.

PRZYGOTOWANIA DO ŚLUBU

Dzień ślubu zaczął się przygotowaniami u Pana Młodego. Rafał jest świetnym gościem, który bardzo dba o detale. Praca u Niego była ogromną przyjemnością. Wraz z filmowcami mieliśmy przygotowane wszystkie detale, dzięki czemu nie musieliśmy przeszkadzać w trakcie i „wcinać” się w relacje międzyludzkie w rodzinie Rafała. Tak pracuje się naprawdę wygodnie. Można obserwować i nie przeszkadzać.
Po około 30 minutach, pojechaliśmy do Wiktorii i naprawdę zachwyciło mnie miejsce w którym mieszka. Piękna, zalesiona okolica na obrzeżach Krakowa, świetny dojazd i co najważniejsze- magiczna cisza, spokój i błogość. Bardzo zachwyciły mnie przepiękne ludowe detale zdobiące część posesji i już wtedy wiedziałem że będę chciał je wykorzystać jako tło do portretów Panny Młodej. Taki styl bardzo wpisuje się w to, co uwielbiam i zawsze będę wdzięczny mamie Wiktorii że dba o takie piękne dekoracje.

CEREMONIA ZAŚLUBIN

Błogosławieństwo w domu Panny Młodej, zdjęcia grupowe dla najbliższych i pojechaliśmy do kościoła. Ceremonia zaślubin odbyła się niedaleko domu Wiktorii w kościele św. Józefa w Kościelnikach.

WESELE – SZLACHECKI DWÓR POBIEDNIK

Gdy z kościoła na salę weselną jest tylko kilka kilometrów zawsze jest lekki stres, czy aby na pewno zdążę dojechać przed gośćmi weselnymi. Przede wszystkim czy zdążę sfotografować detale na sali. A przecież przepięknych dekoracji w Szlacheckim Dworze Pobiednik nie brakowało.
Elementy drewna doskonale komponują się ze szkłem i stalowymi detalami. Część taneczna oddzielona jest szklaną ścianką od części siedzącej, jednocześnie w żadnym wypadku goście weselni nie tracą ze sobą kontaktu. Ogromne okna od południowej strony sprawiają, że do sali wpada ogromna ilość słonecznego światła. Uwielbiam takie warunki. Wszystko przystrojone cudownymi dekoracjami świetlnymi oraz pięknymi kwiatami. Całość wspaniale skomponowana kolorystycznie. Rustykalny klimat miejsca sprawia, że każdy czuje się tutaj doskonale. Napiszę szczerze że kiedy dojechałem, złapałem w ręce dwa aparaty, telefon i cisnąłem ile tylko się da.

Jak wyglądała zabawa weselna, możecie zobaczyć na zdjęciach. Parkiet płonął, goście dali czadu. Pięknych radosnych momentów nie brakowało. A ponieważ w tym dniu wszystko nam grało jak trzeba, mieliśmy też przepiękny zachód słońca. Żeby zrobić szybką sesję w dniu ślubu, naprawdę nie potrzeba wiele. Wystarczy dwoje zakochanych w sobie ludzi, prawdziwie przeżywających to co sobie przysięgali i dobre światło.

 

 

Sala: Szlachecki Dwór Pobiednik
Dekoracje światłem: Rustic Illuminations 
Dekoracje: Papier Kwiatek Nożyczki

 

 

 

szlachecki dwór Pobiednik weseleszlachecki dwór Pobiednik weseleSzlachecki Dwór Pobiednik weseleSzlachecki Dwór Pobiednik weseleSzlachecki Dwór Pobiednik weseleSzlachecki Dwór Pobiednik weseleSzlachecki Dwór Pobiednik weseleSzlachecki Dwór Pobiednik weseleSzlachecki Dwór Pobiednik weseleSzlachecki Dwór Pobiednik weseleSzlachecki Dwór Pobiednik weseleSzlachecki Dwór Pobiednik weseleSzlachecki Dwór Pobiednik weseleSzlachecki Dwór Pobiednik weseleSzlachecki Dwór Pobiednik weseleSzlachecki Dwór Pobiednik weseleSzlachecki Dwór Pobiednik weseleSzlachecki Dwór Pobiednik weseleSzlachecki Dwór Pobiednik weseleSzlachecki Dwór Pobiednik wesele Szlachecki Dwór Pobiednik wesele Szlachecki Dwór Pobiednik weseleSzlachecki Dwór Pobiednik weseleSzlachecki Dwór Pobiednik weseleSzlachecki Dwór Pobiednik weseleSzlachecki Dwór Pobiednik weseleSzlachecki Dwór Pobiednik weseleSzlachecki Dwór Pobiednik weseleSzlachecki Dwór Pobiednik weseleSzlachecki Dwór Pobiednik weseleSzlachecki Dwór Pobiednik weseleSzlachecki Dwór Pobiednik weseleSzlachecki Dwór Pobiednik weseleSzlachecki Dwór Pobiednik weseleSzlachecki Dwór Pobiednik weseleSzlachecki Dwór Pobiednik weseleSzlachecki Dwór Pobiednik weseleSzlachecki Dwór Pobiednik weseleSzlachecki Dwór Pobiednik weseleSzlachecki Dwór Pobiednik weseleSzlachecki Dwór Pobiednik weseleSzlachecki Dwór Pobiednik weseleSzlachecki Dwór Pobiednik weseleSzlachecki Dwór Pobiednik weseleSzlachecki Dwór Pobiednik weseleSzlachecki Dwór Pobiednik weseleSzlachecki Dwór Pobiednik weseleSzlachecki Dwór Pobiednik weseleSzlachecki Dwór Pobiednik weseleSzlachecki Dwór Pobiednik weseleSzlachecki Dwór Pobiednik weseleSzlachecki Dwór Pobiednik weseleSzlachecki Dwór Pobiednik weseleSzlachecki Dwór Pobiednik weseleSzlachecki Dwór Pobiednik weseleSzlachecki Dwór Pobiednik weseleSzlachecki Dwór Pobiednik weseleSzlachecki Dwór Pobiednik weseleSzlachecki Dwór Pobiednik weseleSzlachecki Dwór Pobiednik weseleSzlachecki Dwór Pobiednik weseleSzlachecki Dwór Pobiednik weseleSzlachecki Dwór Pobiednik weseleSzlachecki Dwór Pobiednik weseleSzlachecki Dwór Pobiednik weseleSzlachecki Dwór Pobiednik weseleSzlachecki Dwór Pobiednik wesele

Komentarze