Fotograf ślubny Wrocław – wesele na zamku Topacz

FOTOGRAF ŚLUBNY WROCŁAW- FOTOGRAFIA ŚLUBNA WROCŁAW

To był wzruszający, przepiękny ślub i fantastyczny dzień spędzony z ludźmi, którzy dali mi ogromnego kopa do pracy przy ślubach! Jako fotograf ślubny w mieście Wrocław pracuję dość często. Sezon ślubny 2023 roku jawi się jako jeden z najfajniejszych. Na pewno postaram się, aby dać z siebie maksimum swoich umiejętności i zaangażowania:) Marta i Paweł zrobili mi dzień 🙂
Ale po kolei 😉

ZDJĘCIA ŚLUBNE WROCŁAW – REPORTAŻ ŚLUBNY WROCŁAW

Kiedy muszę pokonać kilkaset kilometrów przed zdjęciami ślubnymi, staram się minimalizować ryzyko jakiejś wpadki do minimum. Na reportaż ślubny w mieście Wrocław, wyjechałem dzień wcześniej. Po prostu lubię mieć komfort pracy i być wypoczętym. Świeża głowa przy pracy nad zdjęciami to podstawa. Zatem kilka godzin jazdy autostradą, kolacja, piwo bezalkoholowe i do spania. Zanim jednak podjechałem na miejsce noclegu, około 2 km od miejsca zdjęć ślubnych, pozwoliłem sobie na niewielki rekonesans miejsca wesela. No i oczywiście poznanie się osobiście z Martą i Pawłem. Jak powszechnie wiadomo, kiedy nie ma możliwości osobistego poznania się, umowy podpisuje się online. I niezwykle często, dopiero w dniu ślubu osobiście poznaję Parę Młodą. Taki mamy współczesny świat. Oczywiście można posiłkować się spotkaniem online- jest to jak najbardziej akceptowalna forma poznania się.
Zamek Topacz, zwany też Dworem w Ślęzie to przepiękne, historyczne miejsce. Pierwotnie posiadał średniowieczną, mieszkalną gotycką wieżę . W 1618 roku został przebudowany- dobudowano skrzydło południowe części renesansowej. Pierwsza powstała otoczona fosą wieża warowna,  a w XV w. podwyższona o jedną kondygnację. Wewnątrz znajdują się liczne, historyczne zabytki. Między innymimalowidła w glifach okiennych na parterze oraz kominek z herbem mieszczańskim z 1618 roku. Od 2011 roku Dwór w Ślęzie, jak Zamek Topacz pełni funkcje hotelowe. W przyległych budynkach znajduje się wspaniałe Muzeum Motoryzacji.

WESELE NA ZAMKU TOPACZ

Marta i Paweł zadbali o wszystko w najdrobniejszych szczegółach. Wyobraźcie sobie zamkowe wesele, w jednym z najpiękniejszych miejsc w Polsce. Zapamiętam ten dzień jako wyjątkowe wydarzenie, które w pełni oddawało magię i urok tego pięknego, klimatycznego miejsca. Wesele na Zamku Topacz to prawdziwe marzenie dla fotografa ślubnego. Malownicze położenie, majestatyczna architektura i historyczny klimat stwarzają niepowtarzalne tło dla romantycznych i emocjonalnych fotografii. Bezsprzecznie każdy detal, od pięknie udekorowanych stołów po wykwintne kwiaty, stworzył niezapomnianą scenografię dla reportażu ślubnego.
Dekoracje sali weselnej (moim zdaniem, a na pewno nie tylko moim) są jednym z najważniejszych etapów planowania przyjęcia weselnego. Zdecydowanie warto w tej kwestii zdać się na profesjonalistów, o czym mam zamiar napisać w najbliższych dniach niewielki poradnik.

 

Miejce: Zamek Topacz
Muzyka:  Dj Robert Izydorczyk
Dekoracje: Kwiatowe Studio

 

fotograf ślubny Wrocławfotograf ślubny Wrocław fotograf ślubny Wrocławfotograf ślubny Wrocławfotograf ślubny Wrocławfotograf ślubny Wrocławfotograf ślubny Wrocławfotograf ślubny Wrocławfotograf ślubny Wrocławfotograf ślubny Wrocławfotograf ślubny Wrocławfotograf ślubny Wrocławfotograf ślubny Wrocławfotograf ślubny Wrocławfotograf ślubny Wrocławfotograf ślubny Wrocławfotograf ślubny Wrocławfotograf ślubny Wrocławfotograf ślubny Wrocławfotograf ślubny Wrocławfotograf ślubny Wrocławfotograf ślubny Wrocławfotograf ślubny Wrocławfotograf ślubny Wrocławfotograf ślubny Wrocławfotograf ślubny Wrocławfotograf ślubny Wrocławfotograf ślubny Wrocławfotograf ślubny Wrocławfotograf ślubny Wrocławfotograf ślubny Wrocławfotograf ślubny Wrocławfotograf ślubny Wrocławfotograf ślubny Wrocławfotograf ślubny Wrocławfotograf ślubny Wrocław fotograf ślubny Wrocławfotograf ślubny Wrocławfotograf ślubny Wrocławfotograf ślubny Wrocławfotograf ślubny Wrocławfotograf ślubny Wrocławfotograf ślubny Wrocławfotograf ślubny Wrocławfotograf ślubny Wrocławfotograf ślubny Wrocławfotograf ślubny Wrocławfotograf ślubny Wrocław

Komentarze