Sesja ślubna na Lanzarote

SESJA ŚLUBNA NA WYSPIE LANZAROTE

Sesja ślubna na pięknej wyspie Lanzarote w Justyną i Michałem, niewątpliwie był niezapomnianym przeżyciem.
Na wyspie spędziliśmy tydzień. Wyspa jest jedną z siedmiu wchodzących w skład archipelagu Wysp Kanaryjskich, należących do Makaronezji. Do wybrzeża marokańskiego około 100 km, a 1000 km od południa Hiszpanii. Ponieważ mieliśmy tylko siedem dni, pierwsze z nich poświęciliśmy na rekonesans. Następstwem czego miały być piękne plany zdjęciowe.
Powierzchnia wyspy utworzona jest głównie z lawy wulkanicznej. Większość reklam przedstawiających księżycowe scenerie jest właśnie realizowana na Lanzarote. Każdy, kto się tutaj pojawi obowiązkowo powinien dowiedzieć się, kim był Cesar Manrique Cabrera. Jego wpływ na wygląd wyspy jest widoczny na każdym kroku.

PLENER ŚLUBNY LANZAROTE SESJA ŚLUBNA

Obowiązkowo należy zobaczyć El Golfo, gdzie wyprodukowano jeden z odcinków polskiej edycji Top Model. Kolejnym pięknym miejscem jest Los Herveridos. Są to wrzące wybrzeża gdzie podczas wybuchu wulkanu spotkały się ze sobą- gorąca lawa i zimny ocean. Następnie Mirador del Rio z przepięknym widokiem na wyspę Graciosa. Kolejnym pięknym miejscem według mnie jest Playa de Famara.

Bezwzględnie polecam też Park Narodowy Timanfaya zawdzięczający swój obecny wygląd potężnej erupcji w latach 1730-1736. Kamienie znajdujące się w parku kilka centymetrów pod powierzchnią mają około 100 stopni Celsjusza, a na głębokości 10 metrów temperatura sięga 600 stopni Celsjusza :).

FOTOGRAF ŚLUBNY WYSPY KANARYJSKIE

W 1993 roku UNECSO uznało teren parku za teren biosfery. Możliwość swobodnego poruszania się została ograniczona do przemieszczania się specjalnym autobusem. Ponoć po postawieniu stopy na zboczach tego pięknego zakątka, aby wszystko powróciło do normy, czyli tak jak jest obecnie, potrzeba 30 lat.

Na jednym z wulkanicznych stożków znajduje się punkt widokowy, zaprojektowany przez wspomnianego artystę Cesara Manrique. Podsumowując obowiązkowym miejscem jest też El Diablo gdzie można zjeść danie z grilla ogrzewanego ciepłem wulkanicznym.

Do sesji pannę młodą przygotowała moja żona Ula Wilgierz-Duda 🙂

Podsumowując, kilkadziesiąt zdjęć z przepięknego zakątka Wysp Kanaryjskich – plener ślubny na Lanzarote.
Jeśli się podoba, zostaw komentarz 🙂

justyna_michał_lanzarote_001justyna_michał_lanzarote_002justyna_michał_lanzarote_003Ljpgjustyna_michał_lanzarote_003Pjustyna_michał_lanzarote_004justyna_michał_lanzarote_008justyna_michał_lanzarote_007justyna_michał_lanzarote_006justyna_michał_lanzarote_005Pjustyna_michał_lanzarote_005Lsesja ślubna Lanzarotesesja ślubna Lanzarotesesja ślubna Lanzarotejustyna_michał_lanzarote_012Lsesja ślubna Lanzarotejustyna_michał_lanzarote_015sesja ślubna Lanzarotejustyna_michał_lanzarote_014bjustyna_michał_lanzarote_014asesja ślubna Lanzarotejustyna_michał_lanzarote_016sesja ślubna Lanzarotejustyna_michał_lanzarote_017Psesja ślubna Lanzarotesesja ślubna Lanzarotesesja ślubna Lanzarotejustyna_michał_lanzarote_021Lsesja ślubna Lanzarotesesja ślubna Lanzarotejustyna_michał_lanzarote_023Lsesja ślubna Lanzarotejustyna_michał_lanzarote_025Pjustyna_michał_lanzarote_025Lsesja ślubna Lanzarotejustyna_michał_lanzarote_023Psesja ślubna Lanzarotejustyna_michał_lanzarote_028Ljustyna_michał_lanzarote_028Psesja ślubna Lanzarotesesja ślubna Lanzarotejustyna_michał_lanzarote_031Ljustyna_michał_lanzarote_031Pjpgsesja ślubna Lanzarotejustyna_michał_lanzarote_033sesja ślubna Lanzarotesesja ślubna Lanzarotejustyna_michał_lanzarote_036sesja ślubna Lanzarotejustyna_michał_lanzarote_038justyna_michał_lanzarote_035

Komentarze