Plenerowe wesele – Kraków – Brzoskwinia Ogród – Aneta i Konrad

Plenerowe wesele Kraków – Brzoskwinia Ogród

Plenerowe wesele w Brzoskwinia Ogród.
Niedaleko Krakowa jest takie wyjątkowe miejsce, które wpisuje się wspaniale w estetykę którą uwielbia cała branża ślubna- dekoratorzy, dj-e, zespoły weselne, filmowcy, fotografowie ale przede wszystkim pary młode chcące przeżyć swój dzień ślubu tak, aby pamiętać go przez całe przyszłe życie .

PLENEROWE WESELE KRAKÓW, WESELE W NAMIOCIE

Wyobraźcie sobie piękny, letni dzień. Przepiękne krzewy i kwiaty, całą roślinność dopracowaną i zadbaną w najdrobniejszych szczegółach. Kilka hektarów położone parę kilometrów na zachód od Krakowa. Takim miejscem jest Brzoskwinia Ogród.
Miejsce wyjątkowe, pełne klimatu. Znakomicie zorganizowane przyjęcie weselne, pyszne jedzenie dostarczane przez Jurek Catering .

Plenerowe wesele w mieście Kraków jest marzeniem wielu par młodych. Bezsprzecznie Aneta i Konrad właśnie w takiej estetyce czuli się najlepiej. Niewątpliwie ja też 😉

 

 

 

 

Popatrzcie jak pięknie wyglądali Aneta i Konrad! Piękna Młoda Para, prawda?:)
Anetę i Konrada poznałem dzięki Mateuszowi. To mój znajomy z branży, bardzo fajny, pozytywny i energiczny człowiek , którego śmiało mogę polecić na wszystkie imprezy, gdzie potrzebny jest człowiek od drinków 🙂
Krakowscy Barmani.
O obsługę muzyczną zadbał jeszcze jeden świetny Mateusz czyli Mate- obsługa imprez muzycznych .

Reportaż ślubny zaczęliśmy od przygotowań w domu Konrada. Z pewnością był to pełen emocji czas. To co bardzo mi się podobało, to możliwość zrobienia portretu grupowego chłopakom na trzepaku pod blokiem. Gdzie się wychowali, gdzie grali w piłkę, gdzie przeżywali pierwszą miłość w dzieciństwie. W rezultacie, wyszło jak dla mnie jedno z najfajniejszych zdjęć w całym materiale.

 

 

 

Komentarze