Ślub w Krakowie – Ania i Kacper

Ślub w Krakowie – Ania i Kacper

Kiedy poznałem Anię i Kacpra, wiedziałem że można będzie z nimi stworzyć coś wyjątkowego, fajnego i niepowtarzalnego. Kolejna bardzo sympatyczna, wesoła para uśmiechniętych ludzi, z którymi miałem przyjemność spędzić czas, który na długo zapamiętam:) Ślub w Krakowie z racji mojego miejsca zamieszkania, zawsze traktuję szczególnie.
Ceremonia zaślubin odbyła się w kościele św. Anny w Krakowie, natomiast przyjęcie oraz przygotowania panny młodej w Hotelu Best Western, również w Krakowie. Przy okazji przyjęcia weselnego miałem też okazję poznać fantastycznych ludzi z zespołu Gruba Ferajna , którzy dbali o to, aby zabawa weselna była przedniej jakości :). O piękny wygląd panny młodej – makijaż oraz fryzura- zadbało Hair Fashion Studio .

Ślub w Krakowie zawsze jest dla mnie zdarzeniem wyjątkowym- piękne miasto, świetny klimat, duch starego miasta, a jak dołożyć do tego wszystkiego parę kochających się, cudownie patrzących na siebie ludzi, można powiedzieć że jest blisko ideału;)
Zapraszam do obejrzenia mniej więcej 170 klatek z tego niezwykłego, szczęśliwego dla Ani, Kacpra i Ich bliskich dnia, pełnego emocji, wzruszających chwil, uśmiechu oraz dobrej zabawy.

Jeśli podoba się się Wam opowieść o ślubie Ani i Kacpra, będzie mi bardzo miło jeśli skomentujecie 🙂

 

Komentarze

komentarzy