Plener ślubny w Krakowie – Ania i Kacper

Plener ślubny w Krakowie – Ania i Kacper

Plener ślubny w Krakowie zawsze powoduje, że czuję się maksymalnie zmobilizowany aby wyszło jak najlepiej 😉
Kiedy poznałem Anię i Kacpra, wiedziałem że można będzie z nimi stworzyć coś wyjątkowego, fajnego i niepowtarzalnego. Bardzo sympatyczna, wesoła para uśmiechniętych ludzi, z którymi miałem przyjemność spędzić czas, który na długo zapamiętam:) Plener w Krakowie z racji mojego miejsca zamieszkania, zawsze traktuję szczególnie. Uwielbiam klimat tego miasta, urokliwość krakowskich uliczek, turystów a także „lokalsów”;) Życie nie pędzi tutaj jak w Warszawie, bardzo dużo ludzi się zna osobiście.

Plener w Krakowie zawsze jest dla mnie zdarzeniem wyjątkowym- piękne miasto, świetny klimat, duch starego miasta, a jak dołożyć do tego wszystkiego parę kochających się, cudownie patrzących na siebie ludzi, można powiedzieć że jest blisko ideału;)
Zapraszam do obejrzenia kilkudziesięciu klatek z tego niezwykłego, szczęśliwego dla Ani, Kacpra dnia pełnego emocji, wzruszających chwil, uśmiechu oraz dobrej zabawy.
Sesję zdjęciową rozłożyliśmy na dwa główne etapy- pierwszy to centrum miasta- Kazimierz. Drugi zaś okolice Tyńca, gdzie podziwialiśmy piękny zachód słońca:)

Jeśli podoba się się Wam opowieść Ani i Kacpra, będzie mi bardzo miło jeśli skomentujecie 🙂

Komentarze

komentarzy