Fantastyczny plener ślubny w Tatrach – Asia i Maciek

Plener ślubny w Tatrach – Asia i Maciek

 

 

Plener ślubny w Tatrach kiedy kocha się góry, jest doskonałą pamiątką na całe życie. Jako tło dla miłości dwojga ludzi, którzy niedawno powiedzieli sobie „tak” świetnie nadaje się sceneria Tatr – zarówno po polskiej jak i słowackiej stronie granicy.

Właśnie taką oprawę dla swojej sesji wybrali Asia i Maciek, którzy marzyli o naturalnej, nonszalanckiej sesji bez krępującego pozowania. Spędziliśmy więc cały dzień pełen śmiechu, istnej mieszanki pogodowej (słońce wyjrzało dosłownie na kilka minut, a my szczęśliwie byliśmy wtedy w idealnym miejscu!) i spontanicznego okazywania sobie uczuć przez tych dwojga, co z niekłamaną przyjemnością uwieczniałem na zdjęciach.
Makijaż wykonała: Ula Wilgierz- Duda

Sesja ślubna w Tatrach może być wspaniałą pamiątką na resztę życia. Jeśli jesteście zainteresowani taką sesją, napiszcie do mnie tutaj.
Z pewnością zaplanujemy wszystko w najdrobniejszych szczegółach.

Plener ślubny w Tatrach, Sesja w górach, Gdzie na plener ślubny

Jeśli spędzacie dużo czasu na górskich szlakach, a każdą wolną chwilę wypełnia Wam planowanie górskich wycieczek, taka sesja jest dla Was. W samych okolicach Tatr znam kilkanaście pięknych miejscówek z piękną panoramą, gdzie można zrobić sesję ślubną. Możemy jechać też w Pieniny. Możemy jechać jeszcze dalej- w Bieszczady, Alby albo Dolomity. Wszystko jest kwestią naszych uzgodnień.

 

Tyle tytułem wstępu, a teraz zapraszam do obejrzenia tatrzańskiego pleneru ślubnego.

Komentarze