Fotograf ślubny – Mszana Dolna

FOTOGRAF ŚLUBNY W MIEŚCIE MSZANA DOLNA

Cześć! Domyślam się że trafiliście na moją stronę o fotografii ślubnej, ponieważ szukacie fotografa ślubnego na swój ślub. Jestem Mariusz i jako fotograf ślubny w mieście Mszana Dolna pracuję od wielu lat. Moja praca sprawia mi wiele przyjemności, w związku z tym, że mam możliwość obserwowania ludzi którzy są szczęśliwi. Swoje umiejętności fotograficzne rozwijam od wielu lat. Każdego roku uczestniczę w spotkaniach branżowych, zlotach fotograficznych oraz warsztatach prowadzonych przez najlepszych w branży ślubnej na świecie. W swojej fotograficznej karierze zrealizowałem dla Par Młodych kilkaset reportażów ślubnych, kilkaset sesji ślubnych oraz przynajmniej kilkadziesiąt sesji narzeczeńskich.
Prywatnie również nie rozstaję się z aparatem fotograficznym. W wolnym czasie podróżuje i czytam książki historyczne. Lubię też piłkę nożną.

fotograf ślubny mszana dolna

REPORTAŻ ŚLUBNY MSZANA DOLNA

W moim mniemaniu zdjęcia ślubne to historia. To opowieść o fotografowanych przeze mnie ludziach. Niewątpliwie są to relacje międzyludzkie i emocje dnia ślubu. To są związane z nimi rzeczy, miejsca w których się przygotowują i celebrują. Bezsprzecznie są to najbliższe Parze Młodej osoby – dziadkowie, rodzice, rodzeństwo, przyjaciele. I zdecydowanie zwierzęta, czyli mniejsi członkowie rodziny. Reportaż ślubny to kawał pięknej historii o miłości. W mieście Mszana Dolna bywałem wiele razy przy okazji pracy, ale także prywatnie.
Jak może wyglądać Wasza historia? Zobaczcie
TUTAJ .

FOTOGRAFIA ŚLUBNA MSZANA DOLNA CENNIK – ILE KOSZTUJE?

Fotografia ślubna to bardzo odpowiedzialne zadanie. Zdjęcia ślubne Mszana Dolna zostaną z Wami przez całe życie. Będą Wam przypominać o każdym momencie Waszego ślubu. Na pewno znacząco zyskają po wielu latach. Bez wątpienia będą ważną informacją dla Waszych przyszłych pokoleń i tym jacy byliście, jak wyglądaliście, jak się bawiliście. Co było dla Was ważne, kim byli Wasi bliscy itd.
W mojej ofercie znajdziecie aktualnie: sesja narzeczeńska, reportaż ślubny, reportaż ślubny z sesją w innym dniu, sesja ślubna. Oczywiście wykonuję też sesje rodzinne, a także zdjęcia z innych uroczystości okolicznościowych związanych z ludźmi. Reasumując, jeśli chcielibyście dowiedzieć się więcej o cenach, zapraszam do kontaktu. Da dole tej strony jest formularz, wystarczy wypełnić. Na pewno odpisze. Najszybciej jak to możliwe.

FOTOGRAF NA ŚLUB MSZANA DOLNA

Tutaj napiszę kilka słów, jak sprawić aby fotograf na ślub w mieście Mszana Dolna był właściwym, słusznym wyborem. Podczas gdy większość ludzi skupia się na portfolio fotografa, zobaczcie pełnie reportaże zdjęciowe. W rzeczywistości, w portfolio zazwyczaj są tylko te najlepsze i zazwyczaj wybrane subiektywnie przez samego fotografa ślubnego. W trakcie poszukiwań przejrzyjcie opinie o fotografie. Oczywiście dzisiejszy świat sprawia że nie jest to trudne. Poza tym równie ważne jest jak fotograf się z Wami komunikuje. W rzeczywistości w fotografii ślubnej otwartość na ludzi bardzo pomaga. Podsumowując to czy fotograf ślubny jest człowiekiem otwartym jest bardzo istotne.

fotograf ślubny mszana dolnafotograf ślubny mszana dolna

Na zakończenie zachęcam do zapoznania się z moimi poradnikami. Dział jest ciągle rozwijany i przydał się już wielu moim Parom Młodym.
PORADNIK

Tymczasem gdybyście chcieli dowiedzieć się nieco więcej o tym jak pracuję, na co zwracam uwagę, zachęcam do poczytania :
FAQ – PYTANIA DO FOTOGRAFA ŚLUBNEGO

 

Mariusz Duda Fotograf Ślubny

tel: +48 604 81 44 44

Wyślij wiadomość