Fotograf ślubny – Chrzanów

NAJLEPSZY FOTOGRAF ŚLUBNY W MIEŚCIE CHRZANÓW

Witajcie! Mam na imię Mariusz. Pracuje jako fotograf ślubny w mieście Chrzanów. Do moich rejonów w których pracuję, należą też: Trzebinia, Krzeszowice, Libiąż, Jaworzno czy Mysłowice. Ponieważ jesteście na mojej stronie, zakładam że szukacie fotografa ślubnego na własne piękne, wymarzone wesele.  Jako fotograf ślubny pracuję od ponad dekady, zatem moje doświadczenie będzie bardzo pomocne w wydarzeniu jakim jest ślub, a jakie- domyślam się – planujecie w nadchodzącym czasie. Każdego roku staram się rozwijać umiejętności uczestnicząc w warsztatach fotograficznych organizowanych przez najlepszych fotografów na świecie. Poza fotografią ślubną bardzo lubię podróże, historię oraz piłkę nożną.

fotograf ślubny chrzanów

REPORTAŻ ŚLUBNY CHRZANÓW CENA

 W mojej ofercie znajdziecie kilka pozycji: sesja ślubna, reportaż ślubny, reportaż ślubny z sesją poślubną w innym dniu oraz sesja ślubna. Oczywiście wykonuję też inne rodzaje fotografii, natomiast większość wiążę się z fotografią okolicznościową – chrzty, komunie, śluby, sesje okolicznościowe, sesje rodzinne. Uważam, że z perspektywy upływającego czasu zdjęcia z wesela bardzo zyskują na wartości. Oczywiście nie tej materialnej, ale emocjonalnej. Reportaż ślubny w mieście Chrzanów oraz okolicach wykonywałem już przynajmniej kilka razy. Zawsze staram się opowiedzieć historię o ludziach. Bo człowiek w tym wszystkim jest najważniejszy. Jeśli chcielibyście poznać ceny poszczególnych pakietów zdjęciowych, wypełnijcie proszę formularz kontaktowy, który znajduje się na dole strony.
Chcecie zobaczyć jak wyglądają moje zdjęcia? Zobaczcie
TUTAJ

FOTOGRAFIA ŚLUBNA CHRZANÓW – PROFESJONALNY FOTOGRAF ŚLUBNY

fotograf ślubny chrzanówfotograf ślubny chrzanów

Fotografia ślubna to bardzo odpowiedzialne zajęcie. Wszak zdjęcia ślubne zostają z nami na całe życie. Na każdym etapie życia będą Wam przypominać, jak ważny i wzniosły to był dzień. Będą przypominać o tym gdzie i jak mieszkaliście, jakie mieliście pasje i zainteresowania. Niewątpliwie będą pokazywać Waszych najbliższych i Was szczęśliwych w dniu ślubu. Na pewno będzie to też opowieść o Waszych ukochanych zwierzętach, jeśli takowe traktujecie jak członków rodziny. Bezsprzecznie będą też wielkim skarbem dla kolejnych pokoleń, bo dzięki nim Wasze dzieci będą mogły przenieść się w czasie i oglądać swoich rodziców, dziadków czy też bliskie im osoby. Będą wiedziały jak wyglądali ich przodkowie. Godne uwagi jest też to, że przy cały procesie organizacji ślubu, staram się służyć dobrą radą każdej mojej Parze Młodej.

Dobry, profesjonalny fotograf ślubny zatem porusza się w wielu dziedzinach fotografii. Podsumowując powinien fotografować krajobrazy, a to fotografia krajobrazowa. Musi potrafić zrobić piękny portret ludziom, a to przecież fotografia portretowa. Niewątpliwie też powinien umieć fotografować detale, a to już fotografia nieomal produktowa. Na pewno musi mieć oko do wieloplanowości – fotografia reportażowadokumentalna i street’owa. Te wszystkie gatunki fotografii są niezbędne do wykonania dobrych zdjęć ślubnych.

Dodatkowo zdecydowanie zachęcam do czytania moich wpisów na stronie w zakładce
PORADNIK

Aby zilustrować to jak pracuję, przygotowałem też sekcję
FAQ – PYTANIA DO FOTOGRAFA ŚLUBNEGO

fotograf ślubny Chrzanówfotograf ślubny chrzanówfotograf ślubny chrzanów

 

Mariusz Duda Fotograf Ślubny

tel: +48 604 81 44 44

Wyślij wiadomość