Fotograf ślubny – Ochotnica

KREATYWNY FOTOGRAF ŚLUBNY W MIEJSCOWOŚCI OCHOTNICA

Witajcie na mojej stronie. Niewątpliwie jeśli tutaj trafiliście, zastanawiacie się jaki fotograf ślubny w miejscowości Ochotnica Dolna lub Górna będzie spełniał Wasze oczekiwania względem fotografa weselnego.
Mam na imię Mariusz i jestem fotografem ślubnym pracującym głównie na południu Polski. Zdecydowanie najczęściej pracuję w górach. Tych wysokich i tych niższych. W samej tylko Ochotnicy Dolnej i Górnej zrobiłem przynajmniej kilka reportażów ślubnych. W bliskiej okolicy –  prawdopodobnie kilkadziesiąt.

FOTOGRAFIA ŚLUBNA OCHOTNICA DOLNA, ZDJĘCIA ŚLUBNE OCHOTNICA GÓRNA

fotograf ślubny ochotnica

Wybór fotografa ślubnego na własne wesele, jest ważnym punktem przygotowań do ślubu. Zdjęcia z wesela będą przecież przywoływać wspomnienia przez resztę Waszego życia. Będą tez pamiątką dla przyszłych pokoleń- dla Waszych dzieci i wnuków. Na co więc zwrócić uwagę przy wyborze?

  1. Sprawdź opinie o fotografie. Te w internecie i te drogą pantoflową.
  2. Nie patrz tylko i wyłącznie na portfolio fotografa. Wejdź głębiej na stronę. Na bloga, w historie ślubne. W portfolio, o ile jest na bieżąco aktualizowane, znajdziecie tylko najlepsze zdjęcia. Przynajmniej takie być tam powinny. Tam gdzie są pełne materiały zdjęciowe od przygotowań zazwyczaj do oczepin znajdziecie to, co ważne.
  3. Kiedy już wyślecie zapytanie, nie zapomnijcie podać daty ślubu, miejsca ślubu i napisać kilka słów o sobie. O swoich oczekiwaniach, zainteresowaniach, kim jesteście itd. To bardzo ułatwia napisanie szczegółowej odpowiedzi.
  4. Zwróćcie uwagę na komunikatywność fotografa. Jak z Wami rozmawia, jak Was traktuje etc. Kontakt w tej branży jest bardzo ważny, komunikatywność bardzo przydaje się w kontaktach z gośćmi weselnymi.
  5. Jeśli jesteście przekonani co do wyboru, poproście o umowę do wglądu, aby zapoznać się z nią na spokojnie. Warto przeczytać i w przypadku wątpliwości zapytać.
  6. Jeśli fotograf spełnia wszystkie powyższe warunki, nie bójcie się podpisać umowy na odległość. Zawsze w świetle prawa macie 14 dni na rezygnację. Pod warunkiem że fotograf jest przedsiębiorcą oczywiście i nie pracuje w szarej strefie. Osobiście, ze względu na fakt że pracuję w różnych miejscach w Polsce około 80 % umów podpisuję zdalnie.

 

FOTOGRAF ŚLUBNY OCHOTNICA – GDZIE ZORGANIZOWAĆ WESELE W OKOLICACH OCHOTNICY DOLNEJ ?

Biorąc pod uwagę samą tylko Ochotnicę Dolną i Górną świetnymi miejscami na przyjęcie weselne będzie Restauracja OCH , oraz Pensjonat Jurkowski . Te dwa miejsca reprezentują bardzo wysoki poziom usług. W obydwu lokalizacjach byłem wielokrotnie jako fotograf ślubny i zawsze widziałem super obsługę, pyszne jedzenie i znakomitą zabawę.

 

 

SESJA ŚLUBNA OCHOTNICA GÓRNA LUB DOLNA – FOTOGRAFIA ŚLUBNA

Z pewnością sięgającą niemal 100 % mogę założyć, że sesję ślubną w innym dniu Pary Młode z tej okolicy chcą wykonać w górach. Przynajmniej do tej pory nie było chyba wyjątków. Miejsc na sesję ślubną w okolicy Ochotnicy Dolnej czy Górnej jest mnóstwo., I są to wyjątkowo cudowne miejsca w piękna ekspozycją na Pieniny, czy tez Tatry.

 

 

 

Mariusz Duda Fotograf Ślubny

tel: +48 604 81 44 44

Wyślij wiadomość