Fotograf ślubny – Dobczyce

NAJLEPSZY FOTOGRAF ŚLUBNY W MIEŚCIE DOBCZYCE

Cześć! Jestem Mariusz i pracuję jako fotograf ślubny w okolicach i samym mieście Dobczyce. Ponieważ jesteście na mojej stronie, z dużym prawdopodobieństwem zakładam, że szukacie fotografa ślubnego na swoje wesele. Śluby fotografuję od wielu lat i na pewno nic nie stoi na przeszkodzie abyśmy porozmawiali o Waszych oczekiwaniach. Oczekiwaniach odnośnie samego ślubu, jak i fotografa ślubnego. Być może po rozmowie uznacie, że chcielibyście, abym to właśnie ja fotografował na Waszym weselu.
Jeśli chcielibyście zobaczyć jak wyglądają moje opowieści o Zakochanych, wejdźcie
TUTAJ.

fotograf ślubny dobczyce

FOTOGRAF ŚLUBNY DOBCZYCE – NA CO ZWRÓCIĆ UWAGĘ ?

Jak wiecie, wybór fotografa na wesele nie jest łatwą sprawą. Na podjęcie decyzji zazwyczaj składa się kilka rzeczy. Pierwsza to dostępność. Warto aby fotograf osobiście pojawił się na ślubie. Czasami firmy zajmujące się fotografią ślubną mają kilka ślubów w ciągu tego samego dnia i na każdym ślubie pojawia się inny człowiek. Druga sprawa to portfolio zdjęciowe- dobrze jest zobaczyć przynajmniej dwa, trzy pełne materiały blogowe. Nie tylko najlepsze zdjęcia w portfolio. Trzecie sprawa- komunikacja z fotografem. Oczywiście każdy jest innym człowiekiem, każdy fotograf inaczej też pracuje. Niemniej jednak dobry kontakt z ludźmi spowoduje że goście weselni będą się lepiej czuć w obecności osoby kontaktowej i wesołej. Co na pewno będzie mieć wpływ na naturalne, dobre zdjęcia ślubne.

fotograf ślubny dobczycefotograf ślubny dobczyce

ILE KOSZTUJE FOTOGRAF ŚLUBNY W DOBCZYCACH

Cena zdjęć ślubnych uzależniona jest od kilku czynników. Pierwszy i zasadniczy to pozycja i doświadczenie fotografa ślubnego na rynku. Druga ważna kwestia to wybór odpowiedniego pakietu dopasowanego do Waszych potrzeb. Jeśli o mnie chodzi, wykonuję sesje narzeczeńskie, reportaże ze ślubów z mini sesją w dniu ślubu, oraz sesje ślubne w innym dniu. Każda z tych pozycji jest niezwykle ważna w kontekście pamiątki z dnia ślubu i najczęściej Pary Młode zamawiają wszystkie trzy opcje.
W czasie sesji narzeczeńskiej istnieje możliwość oswojenia się z aparatem, co ma niebagatelny wpływ na późniejszy efekt zdjęć w dniu ślubu. Ponadto mamy możliwość poznania się lepiej. Podczas takiej sesji odpowiadam też na pytania związane z samym dniem wesela, i jestem w stanie podsunąć wiele ciekawych rozwiązań. Bo wątpliwości, dylematy związane z organizacją wesela ma przecież każdy, to oczywiste.

fotograf ślubny dobczyce

SESJA ŚLUBNA DOBCZYCE

Okolice miasta Dobczyce są piękne i sesja ślubna w tych okolicach może być piękną, wyjątkową pamiątką na długie lata. W pobliżu mamy wzgórze z historycznymi ruinami Zamku w Dobczycach, piękna dolinę rzeki Raby, Jezioro Dobczyckie. Mnóstwo terenów zielonych z pięknymi widokami, parki czy łąki. W bliskich okolicach Dobczyc miałem już przyjemność fotografować sesje ślubne i jeśli będziecie zainteresowani taką sesją, na pewno znajdziemy odpowiednie miejsce

Podsumowując – dotarliście do tego momentu? Napiszcie do mnie tutaj:

 

Mariusz Duda Fotograf Ślubny

tel: +48 604 81 44 44

Wyślij wiadomość