Wesele w Karczmie Koliba

WESELE W KARCZMIE KOLIBA – DOMINIKA I KAMIL

 

Wesele w Karczmie Koliba w Kluszkowcach jest już moim kolejnym weselem, zrealizowanym w górach. Tym razem udałem się w przepiękne, urokliwe miejsce w okolicach Czorsztyna. W ogóle cały ten dzień był jednym z najlepszych w 2024 roku. Naprawdę tak uważam. Wszystko się świetnie spinało, współpraca z Parą Młodą układała się znakomicie. Czerwcowe lato, pogoda o jakiej można tylko śnić, przepiękn – Dominika i Kamil, Ich goście bardzo zgrani, zacni, cudowna ekipa bliskich sobie ludzi.. Świadkowe bardzo mi pomagały i współpracowały tak, jak tylko można sobie wymarzyć.
Na weselu w Karczmie Koliba będę i w tym – 2025 roku – a jakże! I bardzo się cieszę na tę okoliczność, bo piękne to miejsce.
Uwielbiam polskie góry, ten klimat, kulturę i mieszkając w Krakowie co najmniej 1/3 sezonu spędzam na południu Polski. To miejsce, gdzie naprawdę znakomicie się czuję. Jak u siebie. No bo właściwie odkąd podrosłem, ogromną część czasu spędzam w polskich górach. Mam z tymi górami wiele pięknych wspomnień. Czas młodości, kiedy nie bardzo była możliwość jechać gdzieś dalej.

KARCZMA KOLIBA – PIĘKNE MIEJSCE NA WESELE W PIENINACH

Karczma Koliba jest pięknym miejscem na wesele w Pieninach, lub w bliskich im okolicach. Fantastyczna, świetnie zorganizowana obsługa, doskonałe jedzenie i otoczenie miejsca sprawia, że czujemy się tam wyjątkowo. Z czystym sumieniem mogę polecić ten lokal na zorganizowanie przyjęcia weselnego.

ŚLUB W OCHOTNICY DOLNEJ – FOTOGRAFIA ŚLUBNA

Ślub Dominiki i Kamila odbył się w pięknym, zabytkowym kościele w Ochotnicy Dolnej. Jako fotograf ślubny, w Ochotnicy Dolnej, lub Górnej bywam regularnie. Właściwie w każdym sezonie, od wielu lat. Niewątpliwie jest to jedna z najfajniejszych, górskich miejscowości, do której mam też duży sentyment. Jako młody człowiek spędziłem tam kilka wspaniałych sylwestrowych nocy.

 

 

Dominika i Kamil wyglądali przepięknie. W okolicach miejsca przyjęcia weselnego mieliśmy gdzie poszaleć z szybką sesją w dniu ślubu. W końcu byliśmy w Pieninach.
Od razu też czułem, że nadajemy na podobnych falach, wszak wszyscy jesteśmy motocyklistami 😉 Bardzo spodobał mi się Ich pomysł, że w podróż poślubną wybrali się motocyklami. Rzecz jasna Dominika na swoim, Kamil na swoim.

 

Wesele w Karczmie KolibaWesele w Karczmie KolibaWesele w Karczmie KolibaWesele w Karczmie KolibaWesele w Karczmie KolibaWesele w Karczmie KolibaWesele w Karczmie KolibaWesele w Karczmie KolibaWesele w Karczmie KolibaWesele w Karczmie KolibaWesele w Karczmie KolibaWesele w Karczmie KolibaWesele w Karczmie KolibaWesele w Karczmie KolibaWesele w Karczmie KolibaWesele w Karczmie KolibaWesele w Karczmie KolibaWesele w Karczmie KolibaWesele w Karczmie KolibaWesele w Karczmie KolibaWesele w Karczmie KolibaWesele w Karczmie KolibaWesele w Karczmie KolibaWesele w Karczmie KolibaWesele w Karczmie KolibaWesele w Karczmie KolibaWesele w Karczmie KolibaWesele w Karczmie KolibaWesele w Karczmie KolibaWesele w Karczmie KolibaWesele w Karczmie Koliba

 

SESJA ŚLUBNA – PUSTYNIA BŁĘDOWSKA

Sesja ślubna Pary Młodej została wykonana kilka tygodni po weselu. Pustynia Błędowska bardzo mi odpowiadała jako sceneria dla naszych zdjęć. Jakoś tak intuicyjnie Dominika i Kamil wpisywali się w ten klimat. Naturalność, wzajemne okazywanie sobie czułości, pozytywna energia i jakaś taka lekkość i subtelność w relacji spowodowała, że właśnie tam chciałem Ich fotografować. Chciałem aby się dobrze bawili, aby pobiegali po piasku boso. Bez szczególnego pozowania, bez natarczywego ustawiania.

 

Wesele w Karczmie KolibaWesele w Karczmie KolibaWesele w Karczmie KolibaWesele w Karczmie KolibaWesele w Karczmie KolibaWesele w Karczmie KolibaWesele w Karczmie KolibaWesele w Karczmie KolibaWesele w Karczmie KolibaWesele w Karczmie KolibaWesele w Karczmie KolibaWesele w Karczmie KolibaWesele w Karczmie KolibaWesele w Karczmie KolibaWesele w Karczmie KolibaWesele w Karczmie KolibaWesele w Karczmie KolibaWesele w Karczmie Koliba

Komentarze