Piękne wesele w Villa Love

PIĘKNE WESELE W VILLA LOVE

Jest taka miejscowość w okolicach Krakowa, gdzie można poczuć się jak we włoskiej Toskanii. Villa Love w Izdebniku jest jednym z najpiękniejszych obiektów w Polsce, w których można zorganizować przyjęcie weselne. Wśród lasów, pól i naprawdę nielicznych domów powstała przestrzeń, gdzie wszystko jest przygotowane na światowym poziomie. Dopełnieniem całości jest cudowny widok na południową część małopolski i zabytkową Lanckoronę. Tutaj naprawdę można poczuć się jak we Włoszech. Wesele w Villa Love to naprawdę znakomity wybór.

VILLA LOVE TERMINY – VILLA LOVE CENA

Perfekcyjna organizacja w najdrobniejszych detalach, cudowne dekoracje od Bello Matrimonio, przepyszna kuchnia – wszystko to sprawia, że właściwie 20-25 dni w każdym miesiącu w sezonie ślubnym zarezerwowanych jest pod przyjęcia weselne. A te są naprawdę piękne ze względu na klimat, specyfikę miejsca oraz świetną obsługę. Czy warto? Ja nie mam wątpliwości. Villa Love może świeci przykładem.

PRZYJĘCIE WESELNE W VILLA LOVE – PIĘKNE MIEJSCE NA WYMARZONE WESELE

   Villa Love od samego początku bardzo przypada do gustu większości potencjalnych Par Młodych. Podobnie jak nam – usługodawcom – fotografom, filmowcom dj-om, zespołom muzycznym – generalnie całej branży ślubnej.
Przygotowując się do ślubu Beaty i Łukasza miałem nadzieję, że skoro wszystko tak pięknie się układa- pogoda też nam z dużym prawdopodobieństwem dopisze. Przecież to czerwiec, jeden z najpiękniejszych miesięcy w roku. I przyznam szczerze, że w każdym aspekcie było to wyjątkowe wesele. Jako fotograf ślubny zawsze mam łatwiej, kiedy przygotowania są w jednym miejscu. A kiedy dodatkowo tym miejscem jest sala weselna, można napisać że złożyło się idealnie. Mam możliwość spokojnego skupienia się na pracy fotograficznej, bez zbędnego przemieszczania się, omijania korków i dodatkowego stresu gdyby zdążył się jakiś nieprzewidziany problem na drodze. Ponieważ pogoda była wyśmienita, mieliśmy możliwość fotografowania na całym obiekcie i co ważne – wokół niego. W tych pięknych, czerwcowych okolicznościach pogodowych.
Jak dla mnie, fantastycznym pomysłem jest możliwość sfotografowania dekoracji sali jeszcze przed wniesieniem na stoły napojów, ciast etc. Dzięki temu, dekoracja naprawdę wygląda imponująco.

VILLA LOVE FOTOGRAF

Jeśli przeglądacie mój wpis, prawdopodobnie chcecie zorganizować przyjęcie weselne i szukacie fotografa ślubnego. Niewątpliwie, nic nie stoi na przeszkodzie abyście przeszli do zakładki kontakt i wypełnili formularz z zapytaniem o termin ślubny. Odpiszę najszybciej jak to możliwe. Z reguły trwa to kilka godzin. Czasami dłużej, kiedy jestem w pracy w terenie przy ślubach lub na urlopie.

WESELE BEATY I ŁUKASZA

Beata i Łukasz to wspaniali, serdeczni ludzie i z ogromną radością fotografowałem Ich najważniejszy dzień w życiu. Dla nich i Ich bliskich – rodziny, przyjaciół. Mam nadzieje, że i Oni czuli się świetnie w moim towarzystwie. Były łzy wzruszenia, śmiech, świetna zabawa, na parkiecie iskrzyło. Szczerze wzruszył mnie moment, kiedy Beata szła z tatą przed ołtarz. Wzruszyła mnie reakcja Jej taty. Takie momenty są kwintesencją tego, co powinno się fotografować na ślubach.
Warto też dodać że świetnie (jak zawsze) współpracowało mi się z  Darkiem z DD Filmy , oraz Dj-em Michałem. Z pierwszym pracuje regularnie od lat i znamy się niczym łyse konie. Wiem gdzie stanie Darek, On wie gdzie i co zrobię ja. Michała poznałem u Beaty i Łukasza i już wiem, że to jeden z moich ulubionych dj-ów na polskiej scenie muzycznej w kategorii – eventy i wesela. To dzięki Michałowi mam naprawdę znakomite ujęcia z zabawy ślubnej. To on sprawił, że parkiet był cały czas pełny.

 ZDJĘCIA ŚLUBNE W VILLI LOVE

No więc cóż, zobaczcie jak to wyglądało. Ponad 200 klatek z tego pięknego ślubu poniżej.

 

 

Wesele w Villa LoveWesele w Villa Lovewesele w villa loveWesele w Villa LoveWesele w Villa LoveWesele w Villa LoveWesele w Villa LoveWesele w Villa LoveWesele w Villa LoveWesele w Villa LoveWesele w Villa LoveWesele w Villa LoveWesele w Villa LoveWesele w Villa LoveWesele w Villa LoveWesele w Villa LoveWesele w Villa LoveWesele w Villa LoveWesele w Villa LoveWesele w Villa LoveWesele w Villa LoveWesele w Villa LoveWesele w Villa LoveWesele w Villa LoveWesele w Villa LoveWesele w Villa LoveWesele w Villa LoveWesele w Villa LoveWesele w Villa LoveWesele w Villa LoveWesele w Villa LoveWesele w Villa LoveWesele w Villa Love Wesele w Villa LoveWesele w Villa LoveWesele w Villa LoveWesele w Villa LoveWesele w Villa LoveWesele w Villa LoveWesele w Villa LoveWesele w Villa LoveWesele w Villa LoveWesele w Villa LoveWesele w Villa LoveWesele w Villa LoveWesele w Villa LoveWesele w Villa LoveWesele w Villa LoveWesele w Villa LoveWesele w Villa LoveWesele w Villa LoveWesele w Villa LoveWesele w Villa LoveWesele w Villa LoveWesele w Villa LoveWesele w Villa LoveWesele w Villa LoveWesele w Villa LoveWesele w Villa LoveWesele w Villa LoveWesele w Villa LoveWesele w Villa LoveWesele w Villa LoveWesele w Villa LoveWesele w Villa Love Wesele w Villa LoveWesele w Villa LoveWesele w Villa LoveWesele w Villa LoveWesele w Villa LoveWesele w Villa LoveWesele w Villa LoveWesele w Villa LoveWesele w Villa LoveWesele w Villa LoveWesele w Villa LoveWesele w Villa LoveWesele w Villa LoveWesele w Villa LoveWesele w Villa LoveWesele w Villa LoveWesele w Villa LoveWesele w Villa Love

 

Komentarze