Wesele – Kopalnia Soli w Wieliczce

WESELE – KOPALNIA SOLI W WIELICZCE

 

 

Fotograf na wesele – kopalnia soli w Wieliczce..

Wyjątkowe miejsce, wyjątkowi ludzie którzy zjechali się z całego świata, wyjątkowy, wzruszający ślub. Tak w skrócie można napisać o dniu ślubu Marty i Fernando. Bardo lubię pracować jako fotograf ślubny w Wieliczce.
Po raz pierwszy w życiu fotografowałem ślub w nieco specyficzny sposób, ponieważ pracowaliśmy we dwójkę- z moim dobrym kolegą Piotrem. I co ciekawe, to wtedy się właściwie poznaliśmy i od tamtego czasu się kumplujemy. Para młoda chciała mieć dwóch fotografów i oczywiście miała. Na początku myśleliśmy działać jako zespół, ale później uznaliśmy że lepiej będzie kiedy każdy zrobi to co potrafi sam- najlepiej jak umie.

Kopalnia Soli w Wieliczce – miejsce znane na całym świecie. Miejsce planu zdjęciowego genialnej polskiej produkcji filmowej pt: Seksmisja 🙂
Miejsce znane od wieków i wpisane do rejestru światowych zabytków UNESCO.

 

ŚLUB I WESELE – KOPALNIA SOLI W WIELICZCE

 

Do Wieliczki nigdy nie miałem daleko. Ani wtedy, kiedy byłem dzieckiem, ani teraz bo przecież mieszkam kilkanaście kilometrów od Kopalni Soli. To z Wieliczką związane są moje pierwsze wspomnienia związane ze sztuką czy nauką. Pomimo tego, że całe życie mieszkam blisko, mogę policzyć na palcach jednej ręki, ile to razy odwiedziłem Kopalnię Soli. Myślę, że ludzie często podchodzą do tematu tak, że jeśli mam coś pod nosem, to zawsze mogę tam być i odłożę na inny termin. No i jak widać, nie jestem w tym odosobniony.
Jako fotograf ślubny pracowałem już kilka razy w Wieliczce, jednak ten ślub szczególnie zapadł mi w pamięci. Nie tylko ze względu na piękne miejsce uroczystości. Z pewnością dlatego, że międzynarodowe towarzystwo świetnie się bawiło.

 

FOTOGRAFIA ŚLUBNA WIELICZKA, FOTOGRAF ŚLUBNY KRAKÓW

 

Marta i Fernando mieszkają w okolicach Madrytu. Postanowili że pobiorą się w jednym z najpiękniejszych miejsc na świecie.
Przyznam szczerze, że kilka lat wcześniej, z żoną braliśmy pod uwagę tę piękną lokalizację na miejsce naszego ślubu.
Przygotowania do ślubu odbywały się w dwóch, po sąsiedzku położonych obok siebie hotelach. Marta ze swoją mamą oraz pozostałą gwardią przyboczną panny młodej miała apartament w Hotelu Grand Sal . Fernando z bratem i rodzicami przygotowywał się w hotelu Galicja.
Ponieważ uroczystość ślubu zaplanowana była na 21:00, przygotowania zaczęliśmy około 17:00.

 Cóż można napisać więcej? W dniu ślubu Marty i Fernando było wszystko- wzruszające momenty, świetna zabawa. Były łzy wzruszania, piękne uśmiechy, szalone tańce do rana, gesty i przemówienia.

Sesję ślubną zrobiliśmy w Krakowie na Kazimierzu oraz wokół jednego z krakowskich kopców. Z pewnością zapamiętam fantastyczny spacer krakowskimi uliczkami, spojrzenia turystów z całego świata. Ponowne spotkanie z Martą i Fernando był fantastyczną zabawą, mam nadzieję że nie tylko dla mnie 😉

Podsumowując, zapraszam do obejrzenia około 150 zdjęć ze ślubu tej wyjątkowej pary młodej.
Wasz fotograf na wesele w Wieliczce.

 

 

fotograf na wesele w Wieliczcefotograf ślubny Wieliczkafotograf na wesele w Wieliczcefotograf ślubny Wieliczkafotograf na wesele w Wieliczcefotograf ślubny Wieliczkafotograf na wesele w Wieliczcefotograf ślubny Wieliczkafotograf na wesele w Wieliczcefotograf na wesele w Wieliczcefotograf ślubny Wieliczkafotograf ślubny Wieliczkafotograf na wesele w Wieliczcefotograf na wesele w Wieliczcefotograf ślubny Wieliczkafotograf na wesele w Wieliczcefotograf na wesele w Wieliczcefotograf ślubny Wieliczkafotograf na wesele w Wieliczcefotograf ślubny Wieliczkafotograf na wesele w Wieliczcefotograf na wesele w Wieliczcefotograf na wesele w Wieliczcefotograf na wesele w Wieliczcefotograf na wesele w Wieliczcefotograf ślubny Wieliczkafotograf na wesele w Wieliczcefotograf ślubny Wieliczkafotograf na wesele w Wieliczcefotograf ślubny Wieliczkafotograf ślubny Wieliczkafotograf na wesele w Wieliczcefotograf na wesele w Wieliczcefotograf na wesele w Wieliczcefotograf na wesele w Wieliczcefotograf na wesele w Wieliczcefotograf na wesele w Wieliczcefotograf na wesele w Wieliczcefotograf ślubny Wieliczkafotograf na wesele w Wieliczcefotograf ślubny Wieliczkafotograf ślubny Wieliczkafotograf ślubny Wieliczkafotograf ślubny Wieliczkafotograf ślubny Wieliczkafotograf ślubny Wieliczkafotograf ślubny Wieliczkafotograf ślubny Wieliczkafotograf na wesele w Wieliczcefotograf na wesele w Wieliczcefotograf na wesele w Wieliczcefotograf na wesele w Wieliczcefotograf na wesele w Wieliczcefotograf na wesele w Wieliczcefotograf na wesele w Wieliczcefotograf na wesele w Wieliczcefotograf na wesele w Wieliczcefotograf na wesele w Wieliczcefotograf na wesele w Wieliczcefotograf na wesele w Wieliczcefotograf na wesele w Wieliczce fotograf na wesele w Wieliczcefotograf na wesele w Wieliczcefotograf na wesele w Wieliczcefotograf na wesele w Wieliczcefotograf na wesele w Wieliczcefotograf na wesele w Wieliczcefotograf na wesele w Wieliczcefotograf ślubny Wieliczkafotograf ślubny Wieliczkafotograf ślubny Wieliczkafotograf ślubny Wieliczkafotograf ślubny Wieliczkafotograf ślubny Wieliczkafotograf na wesele w Wieliczcefotograf na wesele w Wieliczcefotograf ślubny Wieliczkafotograf ślubny Wieliczkafotograf na wesele w Wieliczcefotograf ślubny Wieliczkafotograf na wesele w Wieliczcefotograf ślubny Wieliczkafotograf ślubny Wieliczkafotograf na wesele w Wieliczce

Komentarze