Ślub i wesele w Wieliczce – fotografia ślubna Wieliczka

Ślub i wesele w Wieliczce – fotografia ślubna Wieliczka.

Ślub i wesele w Wieliczcefotografia ślubna Wieliczka – z Natalią na podpisanie umowy, spotkałem się pewnego pięknego popołudnia w ogródkach kawiarnii Zamek w Wieliczce. W związku z tym, że kilka lat wcześniej fotografowałem uroczystość jej siostry i szwagra, było mi bardzo miło ponownie spędzić czas z nimi. Wspaniale jest fotografować całe rodziny, ich święta, uroczystości, ważne momenty. Być z nimi kiedy się cieszą i są wzruszeni. Wspaniale jest przeżywać te momenty z nimi. Właściwie to jedna z cech, która powoduje że w fotografii ślubnej czuję się znakomicie.

Uroczystość zaślubin odbyła się w pięknym kościele pw. Św. Piotra i Pawła w Bodzanowie , a wesele w Hotelu Koral w Wieliczce. Trochę martwiliśmy się o to, czy w ogóle będziemy mogli zorganizować przyjęcie weselne, z oczywistych- covidowych powodów, ale na szczęście wszystko odbyło się zgodnie z planem.

Na ślubie Natalii i Maćka widziałem tyle wzruszających momentów, pięknych chwil, radości i uśmiechu, że postanowiłem opublikować ten materiał. Istotnie, jest to jeden z kolejnych moich ulubionych ślubów. No i co bardzo ważne- fajnie było widzieć znajome twarze, ludzi których bardzo lubię i szanuję. Obserwować jak się cieszą szczęściem  pary młodej.
Po ślubie zrobiliśmy oczywiście sesję zdjęciową w plenerze. Pojechaliśmy na nią w okolice Gdowa, i znowu- jak w dniu ślubu- trafiliśmy na piękną pogodę i genialny zachód słońca.
Podsumowując, zobaczcie sami jak wyglądał ten dzień.

 

 

 

 

fotografia ślubna Wieliczkafotografia ślubna wieliczkafotografia ślubna wieliczkafotografia ślubna wieliczka Ślub w WieliczceŚlub w WieliczceŚlub w Wieliczcefotografia ślubna wieliczkaŚlub w WieliczceŚlub w Wieliczcefotografia ślubna wieliczkafotografia ślubna wieliczkaŚlub w WieliczceŚlub w Wieliczcefotografia ślubna wieliczkafotografia ślubna wieliczkafotografia ślubna wieliczkaŚlub w Wieliczcefotografia ślubna wieliczkafotografia ślubna wieliczkafotografia ślubna wieliczkafotografia ślubna wieliczkafotografia ślubna wieliczkafotografia ślubna wieliczkafotografia ślubna wieliczkaŚlub w Wieliczcefotografia ślubna wieliczkafotografia ślubna wieliczkaŚlub w Wieliczcefotografia ślubna wieliczkafotografia ślubna wieliczkafotografia ślubna wieliczkafotografia ślubna wieliczkaŚlub w Wieliczcefotografia ślubna wieliczkafotografia ślubna wieliczkafotografia ślubna wieliczkafotografia ślubna wieliczkafotografia ślubna wieliczkafotografia ślubna wieliczkafotografia ślubna wieliczkafotografia ślubna wieliczkafotografia ślubna wieliczkafotografia ślubna wieliczkafotografia ślubna wieliczkafotografia ślubna wieliczkafotografia ślubna wieliczkafotografia ślubna wieliczkafotografia ślubna wieliczkafotografia ślubna wieliczkafotografia ślubna wieliczkafotografia ślubna wieliczkafotografia ślubna wieliczkaŚlub w WieliczceŚlub w Wieliczcefotografia ślubna wieliczkafotografia ślubna wieliczkaŚlub w WieliczceŚlub w WieliczceŚlub w WieliczceŚlub w WieliczceŚlub w WieliczceŚlub w WieliczceŚlub w WieliczceŚlub w WieliczceŚlub w WieliczceŚlub w Wieliczcefotografia ślubna wieliczkafotografia ślubna wieliczkaŚlub w Wieliczcefotografia ślubna wieliczkafotografia ślubna wieliczka fotografia ślubna wieliczkafotografia ślubna wieliczkafotografia ślubna wieliczkafotografia ślubna wieliczkafotografia ślubna wieliczkafotografia ślubna wieliczkafotografia ślubna wieliczkafotografia ślubna wieliczkafotografia ślubna wieliczkafotografia ślubna wieliczkafotografia ślubna wieliczkafotografia ślubna wieliczkafotografia ślubna wieliczkafotografia ślubna wieliczkafotografia ślubna wieliczkafotografia ślubna wieliczka fotografia ślubna wieliczkafotografia ślubna wieliczkafotografia ślubna wieliczkafotografia ślubna wieliczkafotografia ślubna wieliczkafotografia ślubna wieliczkafotografia ślubna wieliczkafotografia ślubna wieliczkafotografia ślubna wieliczkafotografia ślubna wieliczka

Komentarze