Sesja narzeczeńska w szklarni – Agnieszka i Jakub

Sesja narzeczeńska w szklarni.
Sesje zdjęciowe w innym dniu, niżeli dzień ślubu lubię z wielu powodów. Jednym z nich na pewno jest możliwość poznania się przed dniem ślubu z parą młodą. Kiedy mam możliwość zrealizowania takiego planu, w zasadzie zawsze jestem za ;). Sesja narzeczeńska w szklarni od dłuższego czasu była moim planem, dlatego bardzo się cieszę że mogłem ją zrobić akurat z Agnieszką i Kubą.
Agnieszka i Kuba należą do typu tych ludzi, który bardzo lubię i cenię. Są zakochani, patrzą na siebie z wielką miłością, stoją za sobą murem. To cechy które mi osobiście bardzo pomagają przy tworzeniu historii o ludziach. W Małopolsce znam przynajmniej kilka miejsc, gdzie szklarnia może być tematem uzupełniającym zdjęcia o dwojgu zakochanych w sobie ludzi.
W dniu, w którym robiliśmy zdjęcia mieliśmy piękną pogodę oraz cudowny zachód słońca. Konsekwencją połączenia pięknej aury oraz fantastycznych ludzi są zawsze piękne, emocjonalne zdjęcia.
Z pewnością jeszcze niejeden raz będę chciał fotografować w podobnych okolicznościach przyrody.
Podsumowując, zapraszam do obejrzenia krótkiej sesji zdjęciowej Agnieszki i Jakuba.

 

Sesja narzeczeńska w szklarniSesja narzeczeńska w szklarniSesja narzeczeńska w szklarniSesja narzeczeńska w szklarniSesja narzeczeńska w szklarniSesja narzeczeńska w szklarniAgnieszka i Jakub o zachodzie słońcaSzklarniaSesja narzeczeńska w szklarniSesja narzeczeńska w szklarniSesja narzeczeńska w szklarniSesja narzeczeńska w szklarniSesja narzeczeńska w szklarniSesja narzeczeńska w szklarniSesja narzeczeńska w szklarniZachód słońcaSesja narzeczeńska w szklarniSesja narzeczeńska w szklarni

Komentarze

komentarzy