Plener ślubny w górach – Ela i Łukasz

Plener ślubny w górach – Ela i Łukasz.

Są takie miejsca w południowej Polsce, gdzie pomimo tego że byłem gdzieś tam wiele razy, ciągle wracam i wracam.
Plener ślubny w górach Eli i Łukasza postanowiliśmy zrobić w okolicach Orkanówki – miejsca życia wspaniałego poety – Władysława Orkana.
W okolicach Mszany Dolnej, Myślenic, Dobczyc czy też Makowa Podhalańskiego, mam przynajmniej kilkanaście ciekawych miejsc, w których znakomicie się fotografuje plenery ślubne. Ponieważ bywam w niektórych miejscach któryś już raz, wiem jak rozkłada się światło o różnych porach roku.

Ponieważ zawód fotografa ślubnego wymusza na mnie ciągłe poszukiwanie nowych, ciekawych miejsc, robię to z dużą intensywnością. W wolnym czasie staram się na bieżąco odkrywać nowe miejsca na zdjęcia. Nie ukrywam, że czasem trafię też w jakieś piękne miejsce, ponieważ pokazała mi je któraś z moich par młodych. Rzeczywiście tak bywa. Później staram się eksplorować to miejsce, poszukując kolejnych kadrów z kolejnymi parami młodymi. Jednak zawsze staram się szukać złotego środka, aby moje zdjęcia ślubne były maksymalnie różnorodne.
Reasumując, zapraszam do obejrzenia pełnego miłości, ciepłego i uśmiechniętego pleneru ślubnego Eli i Łukasza 🙂
Wyjątkowa para młoda, piękne krajobrazy i zachód słońca jakiego zawsze oczekuję, planując plenery ślubne. Mam nadzieję, że przez długie życie będą wspominać te chwile z przyjemnością.

 

plener ślubny w górachplener ślubny w górachplener ślubny w górachplener ślubny w górachplener ślubny w górachplener ślubny w górachplener ślubny w górachplener ślubny w górachplener ślubny w górachplener ślubny w górachplener ślubny w górachplener ślubny w górachplener ślubny w górachplener ślubny w górachplener ślubny w górachplener ślubny w górach

Komentarze