Plener ślubny na Krecie – Ania i Kamil

Plener ślubny na Krecie – Ania i Kamil

Plener ślubny na Krecie od dawna był w moich planach. Okazja trafiła się w tym roku, ponieważ los sprawił że poznaliśmy dwoje cudownych ludzi – Anię i Kamila. Zawsze, kiedy gdzieś wyjeżdżam, staram się myśleć choć po części fotograficznie i mieć w swoich planach coś, co rozwinie moje zdjęcia.
Od naszego pobytu w Grecji minęło już kilka miesięcy – byliśmy na Krecie w maju całe 10 dni. Zdjęcia starałem się wywołać najszybciej jak to tylko możliwe, przyszedł więc czas na ich prezentację. Kreta jak wielka, długa i nieco mniej szeroka spodobała nam się tak bardzo, że na pewno jeszcze tutaj wrócimy.

Istotnym powodem jest też fakt że nawet 10-14 dni to o wiele za mało aby ją całą dobrze poznać. Do zdjęć wybraliśmy wschodnią część Krety, tą z którą się mieliśmy okazję najlepiej zaznajomić.
Już pierwszego dnia pobytu dowiedziałem się, że gdybym chciał przejechać wyspę ze wschodu na zachód, będzie mi potrzebne jakieś 5-6 h w samochodzie. Z tego też powodu priorytetem było poznanie całej wschodniej części aż do stolicy regionu. Następnie zapuściliśmy się dalej, aż do Retimno. Oczywiście była to bardziej wycieczka w poszukiwaniu fajnych planów zdjęciowych.

Żona już kiedyś była na tej wyspie. Po wielu dyskusjach na temat Krety, z wielkim przekonaniem mogę napisać że okolice w których byliśmy należą do najładniejszych na wyspie. W tej części jest dziko, przyrodniczo, krajobrazowo i spokojnie, czyli to, co lubimy najbardziej.
Reasumując, kilkadziesiąt zdjęć Ani i Kamila – zdjęcia ślubne na pięknej na Krecie – zapraszam do obejrzenia. Są tutaj piękne krajobrazy, są piękni ludzie, jest uśmiech i słońce. Jest piękny upalny dzień i jest szczęście dwojga zakochanych w sobie ludzi. Oprócz tego wszystkiego jest miłość.

Przy okazji podziękowania dla mojej żony, która pięknie pomalowała pannę młodą:)
Makijaż i włosy:  Ula Wilgierz- Duda
Sukienka: Fulara & Żywczyk
zdjęcia: ja 🙂

PLENER ŚLUBNY NA KRECIE

Plener ślubny na KrecieAnia i Kamil w GrecjiAnia i KamilPlener ślubny na Krecie Plener ślubny na Krecie Plener ślubny na Krecie Plener ślubny na Krecie Plener ślubny na Krecie Plener ślubny na Krecie Plener ślubny na Krecie Plener ślubny na Krecie Plener ślubny na Krecie

Komentarze