Piękny ślub plenerowy – Alicja i Mariusz

Piękny ślub plenerowy – Alicja i Mariusz.

Alicja i Mariusz to ludzie z którymi od samego początku świetnie się dogadywaliśmy. Tak w kwestii postrzegania zdjeć, jak i estetyki, postrzegania świata oraz w jeszcze kilku aspektach 🙂 Myślę, że to bardzo ważne kiedy chce się dla kogoś wykonać ciekawy reportaż ślubny.
To był wyjątkowy i piękny ślub plenerowy. Dzień pełen emocji, wzruszenia, ale też bardzo dobrej zabawy. Alicja i Mariusz mają cudownych znajomych, którzy zadbali o świetną imprezę.
Podczas gdy część par młodych pobiera się w sposób tradycyjny w kościele, coraz powszechniejsze staje się zaproszenie księdza, lub urzędnika na ceremonię zaślubin w wybrane przez parę młodą miejsce.
Przede wszystkim ślub plenerowy fotograficznie zazwyczaj wygląda ciekawiej. Powaga miejsca jakim jest kościół, często wpływa na nasze zachowanie. Pewnie każdy z nas się spotkał z poważną miną swoich bliskich w kościele 😉
Podsumowując coraz częściej zauważam że przy ślubach plenerowych, poza kościołem ludzie się zachowują śmielej i bardziej naturalnie.
Zdjęcia plenerowe zrobiliśmy na terenie Szlaku Orlich Gniazd . Pewnie każdy zna- ja w każdym razie jako dziecko zwiedzałem :). Góra Zborów to jedno z najciekawszych miejsc na zdjęcia ślubne w tamtej okolicy. Mam szczerą nadzieję, że jeszcze będę miał przyjemność tam fotografować piękne pary młode.
Podsumowując, zapraszam do pięknego świata Alicji i Mariusza.

ślub plenerowyślub plenerowyślub plenerowyślub plenerowyślub plenerowyślub plenerowyślub plenerowyślub plenerowyślub plenerowyślub plenerowyślub plenerowyślub plenerowyślub plenerowyślub plenerowyślub plenerowypiękny ślub plenerowypiękny ślub plenerowyślub plenerowypiękny ślub plenerowypiękny ślub plenerowypiękny ślub plenerowypiękny ślub plenerowypiękny ślub plenerowypiękny ślub plenerowyślub plenerowypiękny ślub plenerowyślub plenerowypiękny ślub plenerowyślub plenerowyślub plenerowyślub plenerowyślub plenerowyślub plenerowyślub plenerowy

Komentarze