Najlepsze zdjęcia ślubne – podsumowanie czyli the best of 2018.

Najlepsze zdjęcia ślubne – podsumowanie roku czyli moje małe the best of 2018.

Najlepsze zdjęcia ślubne w mojej subiektywnej ocenie. Każdy sezon ślubny to mnóstwo nowych doświadczeń, ogromna ilość nowej wiedzy i umiejętności, które przydają się przy każdym następnym ślubie. Mam na myśli aspekty technologiczne, czyli nowości sprzętowe i techniczne, ale przede wszystkim sprawy związane z samym procesem fotografowania oraz późniejszej edycji. Co mnie bardzo cieszy, coraz bardziej świadomie postrzegam swoje umiejętności, jak i braki. Wiem do kogo i gdzie iść aby moje zdjęcia z każdym rokiem były lepsze. Wiem czego mi brakuje i na czym powinienem się skupić w nadchodzących miesiącach 😉 Mam nadzieję, że z każdym następnym rokiem będę się rozwijał.
Fotografia ślubna jest bardzo indywidualnie postrzeganą dziedziną.

Każdy w zależności od wiedzy, umiejętności, sposobu patrzenia na otaczający nas świat, będzie zdjęcia postrzegał inaczej. W tym roku na pewno mocniej postawię na edycję i jeszcze lepsze układanie zdjęć- opowieści o ludziach.
Zapraszam do obejrzenia kilkuminutowego klipu i około 100-120 klatek z wielu miejsc. Są to moje, subiektywne najlepsze zdjęcia ślubne.
Zainteresowanych zapraszam na swojego instagrama, gdzie staram się na bieżąco publikować swoje zdjęcia.
Jeśli zaś podoba Wam się to co robię, i chcielibyście abym to ja był Waszym fotografem ślubnym, zapraszam do kontaktu.

Komentarze