Fotograf ślubny – Żywiec

NAJLEPSZY FOTOGRAF ŚLUBNY W MIEŚCIE ŻYWIEC

Witajcie!
Ponieważ znajdujecie się na mojej stronie internetowej, domyślam się że szukacie fotografa ślubnego na swoje wesele. Mam na imię Mariusz i pracuję jako fotograf ślubny w mieście Żywiec, ale nie tylko. Mój obszar działania to także WisłaSzczyrk oraz Ustroń. Moje zdjęcia ślubne w większości wykonane są w górach. Fotografię ślubną traktuję jako ogromną i ciekawą przygodę życia, która mnie dopadła. I tak zostało.

Zobaczcie moje HISTORIE ŚLUBNE.

fotograf ślubny żywiec

FOTOGRAF NA ŚLUB W ŻYWCU – CENNIK

Bezsprzecznie cena zdjęć ślubnych zależy od kilku czynników. Pierwszym z nich są na pewno umiejętności fotografa ślubnego. Moje doświadczenie pozwala mi odnaleźć się w każdej, nawet trudnej sytuacji, dzięki czemu mam ogromną rzeszę zadowolonych Par Młodych. Pracuję tylko na aparatach z dwoma slotami na karty, dzięki czemu jestem spokojny o to, że Wasze zdjęcia są bezpieczne i nie zostaną utracone.
Kolejnym decydującym czynnikiem będzie zakres pracy fotografa ślubnego. W mojej ofercie wykonuję sesje narzeczeńskie, reportaż ślubny z dnia ślubu, reportaż ślubny z sesją w innym dniu oraz sesje ślubne. Moje pakiety zdjęciowe pod kątem ilości zdjeć są wypadkową wielu lat doświadczeń. Ilość zdjęć dopasowana do pakietu jest w ten sposób, aby wszystko można było pięknie, dokładnie i obszernie pokazać. Jednocześnie aby nie było nudy. To niezwykle ważne w zdjęciach ślubnych.
Konkludując, jeśli chcielibyście wiedzieć więcej odnośnie kosztów, napiszcie do mnie. Na dole jest formularz, który można niezobowiązująco wypełnić. Obiecuje odpisać najszybciej jak się da.

FOTOGRAF ŚLUBNY ŻYWIEC – SESJA ŚLUBNA ŻYWIEC

fotograf ślubny Żywiec

Bezsprzecznie, sesja ślubna w okolicach Żywca może być znakomitym uzupełnieniem reportażu ślubnego z dnia ślubu. Żywiec jest pięknym miastem. W zależności od oczekiwań sesję ślubną można zrobić w samym mieście, gdzie znajduje się wiele pięknych, historycznych miejsc, ale też w bliskich okolicach. Kiedy wybierzecie sesję ślubną w innym dniu, zaproponuję Wam kilka świetnych miejsc z imponującą ekspozycją na górskie przestrzenie i piękne widoki. Jeśli macie jakieś swoje, ulubione miejsca w okolicach Żywca, z przyjemnością je poznam i dopasuję się do Waszych oczekiwań. Tak naprawdę, wszystko jest kwestią ustaleń. Oczywiście musimy wziąć pod uwagę ewentualne piękne okoliczności pogody, abyśmy mieli odpowiednie światło do sesji ślubnej. Plener ślubny jest pamiątką na całe późniejsze życie, więc nie warto na nim oszczędzać. Reasumując, piszcie śmiało w formularzu. Odpowiem możliwie szybko.

FOTOGRAFIA ŚLUBNA ŻYWIEC – REPORTAŻ ŚLUBNY ŻYWIEC

Zdjęcia ślubne są ważne. Nawet bardzo. W końcu to przez resztę życia będą Wam przypominać o tym jak pięknie było. Jak wyglądali Wasi bliscy i jak się bawiliście. Finalnie Wasze dzieci zobaczą jak wyglądali ich przodkowie i co było dla nich ważne. Jak wyglądali rodzice, kiedy byli młodzi. Dlatego zdjęcia ślubne powinny być opowiedziane w formie historii. O Was i całym otaczającym Was Waszym świecie. To miejsca dla Was ważne, detale związane ze ślubem, stroje, emocje związane z przysięgą małżeńską. Najbliższe osoby cieszące się Waszym szczęściem, ukochane zwierzęta i tańce do białego rana. Dlatego uważam że wybór fotografa ślubnego na swój własny ślub to ważna decyzja. Niewątpliwie warto wybrać takiego, który stworzy dla Was opowieść o Was.

fotograf ślubny żywiec

 

Mariusz Duda Fotograf Ślubny

tel: +48 604 81 44 44

Wyślij wiadomość