Fotograf ślubny – Zakopane

FOTOGRAF ŚLUBNY W MIEŚCIE ZAKOPANE

 

Cieszę się, że trafiliście do mnie. Jestem Mariusz – fotograf ślubny z Krakowa, wykonujący reportaże ślubne w mieście Zakopane oraz okolicach. W polskich górach fotografuję śluby bardzo często. Na mojej stronie znajdziecie wiele pięknych zdjeć ślubnych wykonanych podczas pracy przy ślubach w górskiej scenerii. Ponieważ w górach bywam także prywatnie, znam wiele ciekawych miejsc, gdzie można wykonać piękną sesję ślubną w Tatrach lub pobliskich Pieninach.

 

fotograf ślubny zakopane

 

 

FOTOGRAFIA ZAKOPANE – CO NALEŻY WIEDZIEĆ

Niewątpliwie o ślubie i weselu w górach marzą nie tylko Zakochani z Zakopanego i okolic. Często zdarza się, że na wesele do Zakopanego przyjeżdżają Pary Młode z różnych regionów Polski. Pracuję jako fotograf ślubny w mieście Zakopane dla każdego, kto chce mieć na pamiątkę piękny reportaż ślubny i wzruszające zdjęcia ślubne .

Ponieważ w sezonie ślubnym terminarz najlepszych fotografów ślubnych zapełnia się błyskawicznie, bezsprzecznie nie warto zwlekać z podpisaniem umowy z fotografem ślubnym, którego zdjęcia ślubne Wam się podobają. Najbardziej oblegane terminy ślubne rezerwowane są często na ponad 2 lata do przodu.  Zanim się zdecydujecie, na pewno warto obejrzeć cały materiał zdjęciowy, kompletna historię z dnia ślubu.
Bardzo dobrze jest sprawdzić opinie o fotografie, dane teleadresowe oraz to, czy fotograf pracuje legalnie. Jeśli odległość nie stanowi problemu, warto się spotkać i porozmawiać. Sprawdzić czy nadajecie na podobnych falach, czy obecność akurat tego człowieka nie będzie dla Was najlepszym wyborem. Jeśli mieszkacie od siebie daleko, umowę można podpisać online, natomiast zawsze warto porozmawiać przez komunikator.

 

GÓRALSKIE WESELE – FOTOGRAF ŚLUBNY ZAKOPANE

fotograf ślubny zakopane

 

Góralska tradycja i kultura należą do jednych z najbardziej barwnych w polskiej kulturze. Stąd też moje ogromne zamiłowanie do fotografowania góralskich wesel.

SESJA ŚLUBNA ZAKOPANE – FOTOGRAFIA ŚLUBNA ZAKOPANE – PLENER ŚLUBNY ZAKOPANE – SESJA NARZECZEŃSKA ZAKOPANE

 

Sesja ślubna w górach może byś wspaniałym dopełnieniem reportażu ślubnego. Każdego roku, wykonuję przynajmniej kilkanaście sesji ślubnych w okolicach Zakopanego. Kiedy pracuję przy reportażu weselnym, zawsze staram się w dniu ślubu zrobić krótką sesję ślubną. Niewątpliwie jednak, przy bardzo napiętym grafiku dnia ślubu nie zawsze jest to możliwe. Dlatego zawsze istnieje możliwość umówienia się na sesję ślubną w innym dniu.

 

fotograf ślubny zakopane

 

 

GDZIE ZORGANIZOWAĆ WESELE ZAKOPANE – SALE WESELNE ZAKOPANE

  1. Hotel Bachledówka – Czerwienne
  2. Kraina Smaku – Grzegorz Lelka – Zakopane
  3. Tatrzański Bór – Murzasichle
  4. Karczma Awra – Ciche

 

FOTOGRAF ŚLUBNY ZAKOPANE CENA

Jeśli zdecydujecie się na moje zdjęcia ślubne, nocleg oraz dojazd do Zakopanego nie jest dodatkowo płatny. Cała kwota jaką zapłacicie, to cena pakietu. Aby zarezerwować termin, należy podpisać umowę oraz wpłacić kwotę zadatku na konto firmowe, widniejące oczywiście w umowie. Od tego momentu, termin zostaje dla Was zablokowany. Po wypełnieniu formularza, odpisuję zazwyczaj w ciągu tego samego dnia, czasami dzień później.

 

 

 

 

 

 

Jeśli podobają Wam się moje zdjęcia, napiszcie do mnie tutaj:

Mariusz Duda Fotograf Ślubny

tel: +48 604 81 44 44

Wyślij wiadomość