Fotograf ślubny z dronem

FOTOGRAF ŚLUBNY Z DRONEM

fotograf ślubny z dronem


Już od wielu lat z ogromnym powodzeniem, bezzałogowe statki powietrzne wykorzystuje się w filmie ślubnym. Inna perspektywa, spojrzenie na świat z zupełnie innej dla ludzkiego oka strony, sprawiają że ślubne zdjęcia mogą być jeszcze ciekawsze. Fotograf ślubny z dronem nie jest jeszcze czymś bardzo powszechnym, ale część z nas- fotografów ślubnych z powodzeniem zaczęła używać tego narzędzia. Niektórzy z fotografów ślubnych już teraz z dużymi sukcesami wykorzystują bezzałogowe statki powietrzne w pracy.

REPORTAŻ ŚLUBNY ZDJĘCIA Z DRONA – FOTOGRAF ŚLUBNY KRAKÓW

 

fotograf ślubny z gronem Fotograf ślubny z dronem

 

Wybierając mnie jako fotografa ślubnego, na pewno będę chciał zrobić kilka ujęć w trakcie całego przyjęcia weselnego. Być może będzie to zdjęcie otwarcia, czyli pięknie pokazana z góry okolica w której mieszka Para Młoda. Bez wątpienia może to być miejsce gdzie odbywa się wesele. Domy weselne  często położone są w pięknej okolicy. Innym razem być może będzie to ciekawa faktura ziemi widoczna tylko z góry i niedostępna dla ludzkiego oka z perspektywy stojącego człowieka.
 Z uwagi na fakt, że czasami niemożliwe jest wykonanie zdjęcia grupowego w trybie normalnym, czyli stojąc naprzeciw grupy ludzi, niewątpliwie dron będzie zbawienny w takiej sytuacji. Często zdarza się że setka osób na schodach kościoła nawet przy szerokim obiektywie zwyczajnie nie mieści się w kadrze. A dalej odejść nie mogę bo ogranicza mnie mur kościoła albo jak już odejdę dalej, to w kadrze pojawiają się też inne zbędne i nieciekawe obiekty zasłaniające ludzi których chcę sfotografować. Dron będzie wtedy znakomitym wybawcą.
Na pewno może to też być zdjęcie zamykające reportaż zdjęciowy. Zdjęcie wykonane w nocy, które pokaże dom weselny w którym goście weselni świętują wraz z Parą Młodą. Takie na zakończenie materiału.
Czasami, przy okazji współpracy z najlepszymi kolegami z branży ślubnej korzystałem w ich pomocy w wykonaniu kilku ujęć. Tak jak np w Villi Love korzystałem z pomocy Darka z DDFilmy.

SESJA ŚLUBNA Z DRONA – FOTOGRAF ŚLUBNY KRAKÓW

Jadąc na sesję ślubną w innym dniu zawsze zabieram ze sobą drona. Te kilka ujęć z góry na pewno będą świetnym dodatkiem do całego materiału zdjęciowego, który przecież tym lepszy, czym bardziej różnorodny.. Piękne krajobrazy, ogromne, szerokie plany zdjęciowe mogą znakomicie urozmaicić kadry. Na pewno warto z takiego rozwiązania skorzystać.
Jedyne co może nas ograniczać to warunki pogodowe np zbyt mocny wiatr czy deszcz, oraz strefa w której niestety nie wolno latać bezzałogowymi statkami powietrznymi. Niewątpliwie jednak, w przypadku sesji ślubnej w innym dniu mamy możliwość wybrania lokalizacji oraz dnia i jego pory. Takiej w której warunki pogodowe bedą dla nas znakomite. Bezsprzecznie ważnym też dla mnie jest to, alby korzystać z bezzałogowego statku powietrznego całkowicie legalnie. Mając licencję z Urzędu Lotnictwa Cywilnego i zgodnie z prawem lotniczym. 
Podsumowując, jeśli jesteście zainteresowani takimi zdjęciami zapraszam do kontaktu
tutaj .

Komentarze