Fotograf ślubny – Wieliczka

NAJLEPSZY FOTOGRAF ŚLUBNY W MIEŚCIE WIELICZKA

Z pewnością interesuje Cię fotograf ślubny w mieście Wieliczka? Niewątpliwie planujesz swój ślub i wesele w okolicach Wieliczki zatem dobrze trafiłeś. Jestem fotografem ślubnym w Krakowa. Fotografią ślubną zajmuję się od wielu lat, na swoim koncie mam setki pięknych ślubów. Śluby kościelne, śluby plenerowe, śluby humanistyczne. Z pewnością i ogromną przyjemnością wykonam dla Was reportaż ślubny w Wieliczce lub jej okolicach . Po podpisaniu umowy, pomogę też swoim doświadczeniem. Naturalnie w związku z organizacją wesela, poszukiwaniu potencjalnych usługodawców itd.

 

fotograf ślubny wieliczka

 

FOTOGRAFIA ŚLUBNA WIELICZKA – NAJLEPSZY FOTOGRAF WIELICZKA

 

Zdjęcia ślubne to bardzo ważna pamiątka, z dnia który będziecie wspominać latami. Powinniście pamiętać, że wybór właściwego fotografa ślubnego na wesele jest nie mniej ważny niż wybór sukni ślubnej, albo sali weselnej. Dlaczego więc uważam, że najlepszy fotograf ślubny w Wieliczce to właśnie ja?
Jestem człowiekiem, który ma ogromne szczęście pracować w branży ślubnej, którą bardzo lubię. Moja praca związana z fotografią ślubną nigdy mnie nie męczy. Wykonuję ją z pasją i ogromnym poświęceniem. Aby zrealizować dla Was pełny reportaż ślubny, będę z Wami od przygotowań w domu, do oczepin. Z przyjemnością wykonam dla Was też sesję ślubną i możemy to zrobić w innym dniu. O sesji ślubnej w innym dniu, można poczytać tutaj .
Zachęcam do zapoznania się z także z moim PORADNIKIEM dla Par Młodych.

 

GDZIE ZORGANIZOWAĆ WESELE W WIELICZCE

 

fotograf ślubny wieliczka

Oczywiście wspaniałą lokalizacją będzie Kopalnia Soli w Wieliczce .

fotograf ślubny wieliczka

Na pewno pięknym miejscem na wymarzone wesele będzie Dwór Sieraków .

 SALE WESELNE W WIELICZCE I OKOLICACH – MIEJSCA NA WYMARZONE WESELE W OKOLICACH WIELICZKI

  1. Folwark Wiązy w Marszowicach
  2. Hotel Winnica w Sygneczowie
  3. Folwark Zalesie w Grajowie
  4. Hotel Oriza w Gdowie
  5. Alexia w Ochojnie

 

 

 

ILE KOSZTUJE FOTOGRAF ŚLUBNY W WIELICZCE

Cena którą mogę zaproponować, jako fotograf ślubny w Wieliczce uzależniona jest od wybranego pakietu. Podstawowy pakiet to reportaż ślubny – 12 godzin. W zależności od potrzeb, można wybrać też dodatkowo opcję : sesja narzeczeńska w okolicach lub samej Wieliczce , sesja ślubna w innym dniu . Oczywiście wszystko zależy od potrzeb i oczekiwań. Na koniec dodam, że niezwłocznie po otrzymaniu zapytania odnośnie terminu ślubu, oraz lokalizacji odpiszę na Waszą wiadomość.

 

Jeśli podobają Wam się moje zdjęcia, napiszcie do mnie tutaj:

Mariusz Duda Fotograf Ślubny

tel: +48 604 81 44 44

Wyślij wiadomość