Fotograf ślubny – Tarnów

NAJLEPSZY FOTOGRAF ŚLUBNY W MIEŚCIE TARNÓW

 

Cześć! Jestem Mariusz, mieszkam w Krakowie i uwielbiam pracować jako fotograf ślubny w mieście Tarnów oraz okolicach – Brzesko, Wojnicz, Tuchów. Bezsprzecznie też Pilzno, Dąbrowa Tarnowska i inne mniejsze miejscowości. Ponieważ weszliście na moją stronę, wiem że szukacie fotografa ślubnego na swoje wesele. Uważam, że to bardzo ważny i często dość trudny wybór.

JAK WYBRAĆ NAJLEPSZEGO FOTOGRAFA ŚLUBNEGO W TARNOWIE ?

Najlepsi fotografowie ślubni w branży są dość mocno rozchwytywani i mają zajęte dość odległe terminy.  Kiedy będziecie zdecydowani podpisać umowę, na pewno nie ma na co czekać. Profesjonalny fotograf ślubny podejdzie do swojej pracy rzetelnie. Naturalnie poszukując fotografa ślubnego w Tarnowie, dobrze jest zobaczyć nieco więcej zdjęć ślubnych niż w samym portfolio. Zdjęcia ślubne mojego autorstwa, w wersji blogowej możecie zobaczyć tutaj .

 

fotograf ślubny Tarnów

 

Zastanówcie się więc, jakie zdjęcia ślubne Wam się podobają. Jaką kolorystykę w fotografii ślubnej lubicie.
Zwróćcie uwagę na pełne materiały, aby nie wybierać tylko i wyłącznie na podstawie zdjeć na stronie głównej.
Jeśli jesteście już przekonani o tym, że zdjęcia są takie o jakich marzycie, napiszcie wiadomość lub zadzwońcie.
Niewątpliwie ważne jest, aby nadawać na podobnych falach. W kontekście całego dnia ślubu, Wasze dobre samopoczucie jest niezwykle istotne. Zwróćcie zatem uwagę na to, jaką fotograf ślubny jest osobą. Czy czuje się swobodnie wśród ludzi, czy jest osobą łatwo nawiązującą kontakt z drugim człowiekiem.
Warto sprawdzić w internecie opinie o fotografie.
Ważne, aby być przekonanym co do słuszności wyboru fotografa ślubnego.

 

ILE KOSZTUJĄ ZDJĘCIA ŚLUBNE – FOTOGRAF ŚLUBNY TARNÓW CENA

 

Piękne zdjęcia ślubne będą Wam przypominać przez całe życie, jak cudownie było w dniu ślubu. Będą przywoływać wspomnienia o Waszych bliskich. O rodzicach, dziadkach, rodzeństwie i przyjaciołach którzy wtedy z Wami świętowali. Z perspektywy czasu, staną się one bezcenne.
Fotografując śluby dla Par Młodych zawsze daję możliwość wyboru kilku pakietów zdjęciowych. W dniu ślubu fotografuję 12 godzin. Można wybrać u mnie pakiet reportaż ślubny z sesją w dniu ślubu, oraz pakiet reportaż ślubny z sesją ślubną w innym dniu.
Z wielką przyjemnością wykonuję też sesje narzeczeńskie, które często maja charakter zapoznawczy. Niewątpliwie są też wspaniałą możliwością przekazania Parom Młodych wiele ciekawej wiedzy związanej z organizacją ślubu i wesela.

 

 

fotograf ślubny Tarnów

 

 

Cena za zdjęcia ślubne, zależy zatem od wybranego pakietu.
Jeśli jesteście zainteresowani tym, abym to ja był Waszym fotografem, na dole jest formularz kontaktowy, który można wypełnić. Bardzo ważne jest, aby od razu wpisać termin ślubu oraz lokalizację wesela. Oszczędzi Wam to czasu w którym będę musiał zadać pytania o te kwestie.
Odpiszę w ciągu najbliższych 24 h z wszystkimi ważnymi i istotnymi z Waszego punktu widzenia informacjami.

 

SESJA ŚLUBNA TARNÓW I OKOLICE  – GDZIE WYKONAĆ SESJĘ ŚLUBNĄ ?

 

Sesja ślubna w innym dniu jest wspaniałym dodatkiem i dlatego można ją zrobić w innym dniu. Przede wszystkim, w innym dniu jest dużo mniej stresu i dużo więcej czasu. Można wybrać sobie dowolny dzień w którym będzie znakomita pogoda. Można jechać w dowolne miejsce w Polsce czy Europie. Bezsprzecznie przy okazji planowania całego ślubu i wesela, należy uwzględnić jeden dzień wolny w pracy lub na studiach. Sesja ślubna powinna być fajnym, pozytywnym przeżyciem gdzie macie spędzić czas wspólnie. Ciesząc się swoją obecnością i możliwością dobrej zabawy przy okazji zdjęć ślubnych.

fotograf ślubny Tarnówfotograf ślubny Tarnów

 

GDZIE ZORGANIZOWAĆ WESELE W TARNOWIE I OKOLICACH ?

  1. Forest – wesela i eventy w lesie – Zaczarnie
  2. Agroturystyka Sutkowscy – Poręba Radlna
  3. Zakątek przy lesie – Łętowice

Macie pytania? Piszcie do mnie.

Mariusz Duda Fotograf Ślubny

tel: +48 604 81 44 44

Wyślij wiadomość