Fotograf ślubny – Skawina

FOTOGRAF ŚLUBNY W MIEŚCIE SKAWINA

 

Cześć!
Jestem Mariusz – fotograf ślubny z Krakowa, mieszkający po sąsiedzku blisko miasta Skawina. Ponieważ trafiliście na moją stronę, prawdopodobnie szukacie fotografa ślubnego na Wasze wesele. Pozwólcie, że zapoznam Was z tym co robię i jak ja widzę fotografię ślubną. Nie będzie długo a być może spodoba Wam się na tyle, że wyślecie do mnie wiadomość w której będziecie pytać o jakiś konkretny termin ślubny.
Przede wszystkim, zacznijmy od moich zdjęć. Fotografia ślubna to nie tylko piękne, pojedyncze zdjęcia. To możliwość opowiadania ludzkich historii obrazem. I zawsze są emocje. Często łzy, zawsze uśmiech.
Historie ślubne moich Par Młodych dostępne są
TUTAJ .

 

fotograf ślubny skawina

 

FOTOGRAF ŚLUBNY W SKAWINIE CENNIK – CO WARTO WIEDZIEĆ I JAKA JEST CENA

 

Aby szczegółowo odnieść się do zagadnienia ceny, z pewnością muszę wiedzieć co Was interesuje. Każdy ślub jest nieco inny, inne są ramy czasowe. Pomimo tego że harmonogram dnia ślubu często ma jakiś schemat, do każdego należy podejść indywidualnie. Zatem zawsze proszę Parę Młodą o nieco więcej informacji. Zdaję sobie sprawę z faktu, że rok czy dwa lata przed tym pięknym i ważnym dla Was dniem wszystko jest jeszcze powijakach i zmiany na pewno będą. Niewątpliwie kiedy jednak posiadam więcej informacji niżeli sama data ślubu i miejsce, jestem w stanie sporo podpowiedzieć na czym na pewno skorzystacie. Z pewnością taka wiedza ułatwi Wam planowanie dnia ślubu. A mam na swoim koncie kilkaset pięknych ślubów. Podsumowując, na samym dole znajdziecie formularz

fotograf ślubny Skawina

FOTOGRAF KRAKÓW

Bez wątpienia, bliskość Skawiny względem Krakowa istotnie powoduje, ze w okolice Skawiny dojeżdżam w tej samej cenie co w Krakowie. Nie ma żadnych dodatkowych opłat. Przede wszystkim płacicie tylko tyle, ile kosztują zdjęcia ślubne w Krakowie. Podsumowując, jeśli jesteście zainteresowani fotografią ślubną w Skawinie, napiszcie.
Odezwę się w ciągu 24 h i na pewno odpiszę szczegółowo na zadane przez Was pytania.

 

 

Mariusz Duda Fotograf Ślubny

tel: +48 604 81 44 44

Wyślij wiadomość