Fotograf ślubny – Oświęcim

FOTOGRAF ŚLUBNY OŚWIĘCIM

Cześć! Jestem Mariusz. Pracuję jako fotograf ślubny w mieście Oświęcim i okolicach. Niewątpliwie jesteście tutaj, ponieważ szukacie fotografa ślubnego na swoje piękne wesele. Zatem poznajmy się.
Jako fotograf ślubny pracuje od ponad dekady. Swoje doświadczenie zdobyłem na kilkuset ślubach, kilkuset sesjach ślubnych oraz na około stu sesjach narzeczeńskich. Ponadto każdego roku podnoszę swoje umiejętności, uczestnicząc w warsztatach, konferencjach oraz spotkaniach branżowych. Uwielbiam to co robię, żyję fotografią od wielu lat i nawet prywatnie niezwykle rzadko nie mam przy sobie aparatu fotograficznego. Realizuję też swoje własne projekty fotograficzne, oraz staram się nie zamykać na tylko jeden kierunek – na fotografię ślubną. W czasie prywatnym podróżuję. Bardzo lubię historię i piłkę nożną.
Możecie wejść też tutaj, aby dowiedzieć się więcej o tym jak pracuję.
FAQ – najczęściej zadawane pytania

 

fotograf ślubny Oświęcimfotograf ślubny Oświęcim

NATURALNA FOTOGRAFIA ŚLUBNA OŚWIĘCIM

Niewątpliwie fotografia ślubna jest fotografią okolicznościową. Ponieważ pracuję cały czas z ludźmi, uważam że najważniejszy w tej dziedzinie fotografii jest człowiek. Niewątpliwie jego historia. Jak każdego z nas. Dlatego też staram się być uważnym obserwatorem i w czasie pracy maksymalnie skupiam się na tym co robię. Uważam że w fotografii ślubnej pełno jest pięknych emocji, ludzkiego szczęścia i radości. Niemniej jednak dokumentując dzień ślubu, istotne jest aby przedstawić także świat wokół. Detale, rodzinny dom, najbliższych Wam ludzi oraz zwierzęta po wielu latach na fotografiach będą Wam przypominać o tym kim jesteście, byliście i co było dla Was ważne. Kto był dla Was ważny i jakie macie korzenie. Po kilku dekadach Wasze zdjęcia ślubne będą bezcenne nie tylko dla Was, ale też dla Waszych dzieci oraz kolejnych pokoleń. W moim mniemaniu to jeden z najważniejszych aspektów mojej obecności na ślubach- fotografia dla przyszłych pokoleń.

REPORTAŻ ŚLUBNY OŚWIĘCIM

Reportaż ślubny to coś, co bardzo lubię. Od wielu klat staram się fotografować w ten sposób, aby każdy dzień ślubu Pary Młodej przedstawić w formie historii- w formie opowieści. A jak wiadomo, każda historia powinna mieć wstęp, rozwinięcie oraz zakończenie. Staram się nie oddawać nieprzemyślanych kadrów, przesadnej ilości zdjęć które niewiele wnoszą do całości. Stawiam zdecydowanie na opowieść o Młodej Parze.
Chcecie zobaczyć jak wyglądają moje historie? Zobaczcie tutaj:
HISTORIE ŚLUBNE

fotograf ślubny Oświęcim

FOTOGRAF ŚLUBNY OŚWIĘCIM ILE KOSZTUJE ?

W mojej ofercie znajdziecie sesję narzeczeńska, reportaż ślubny, reportaż ślubny z sesją ślubną w innym dniu, oraz oczywiście sesję ślubną. W każdym przypadku macie tez pełne moje wsparcie w kwestii doradztwa. Obojętne czy dotyczy to samej sesji narzeczeńskiej, czy też pełnego dnia ślubu wraz z sesją w innym dniu. Jeśli chcielibyście dowiedzieć się więcej, na dole tej strony jest formularz, który można wypełnić. Oczywiście odpiszę najszybciej jak to możliwe.

SESJA SLUBNA OŚWIĘCIM – SESJA NARZECZEŃSKA OŚWIĘCIM

W okolicach Oświęcimia jest wiele pięknych miejsc, w których bez problemu możemy wykonać sesję ślubną lub też narzeczeńską. Bezsprzecznie bliskość gór sprawia, że możemy się wybrać na wycieczkę i sesję wykonać w górach. Oczywiście w samym mieście Oświęcim też można zrobić ciekawe zdjęcia ślubne lub narzeczeńskie. Gdybyście chcieli dowiedzieć się więcej o sesjach ślubnych i narzeczeńskich, napiszcie proszę w formularzu na dole. Z pewnością odpiszę.

 

fotograf ślubny Oświęcimfotograf ślubny Oświęcim

Mariusz Duda Fotograf Ślubny

tel: +48 604 81 44 44

Wyślij wiadomość