Fotograf ślubny – Nowy Sącz

NAJLEPSZY FOTOGRAF ŚLUBNY W MIEŚCIE NOWY SĄCZ

 

Mam na imię Mariusz i jestem fotografem ślubnym. Aktualnie mieszkam w Krakowie, ale jako fotograf ślubny pracuję najczęściej w mieście Nowy Sącz oraz bliskich okolicach. Zdjęcia ślubne wykonuję miejscowościach takich jak Limanowa, Stary Sącz, Łącko, Piwniczna – Zdrój, Grybów, Muszyna. Ponieważ lubię góry, sądecką gościnność i kulturę, z przyjemnością będę fotografem na Waszym ślubie.

fotograf ślubny nowy sącz

 

FOTOGRAF ŚLUBNY NOWY SĄCZ CENNIK – ILE KOSZTUJE FOTOGRAF WESELNY

 

Przede wszystkim cena zdjęć ślubnych zależy od tego jaki pakiet sobie wybierzecie. W ofercie u mnie znajdziecie sesję narzeczeńską, sesję ślubną w innym dniu, reportaż ślubny 12 godzin, oraz reportaż ślubny z sesją ślubną w innym dniu. Reportaż ślubny obejmuje przygotowania w domu, ceremonię zaślubin w kościele lub Urzędzie Stanu Cywilnego oraz przyjęcie weselne do około 00:30.
Jeśli chcielibyście zapoznać się ze szczegółową ofertą, wypełnijcie proszę formularz na samym dole. Podajcie datę ślubu, napiszcie w jakiej miejscowości planujecie uroczystość. Najpóźniej w ciągu 24 h dostaniecie informacje ode mnie.

fotograf ślubny Nowy Sącz
Dwór w Brzeznej – pierwszy taniec Oli i Pawła

 

Chcecie zobaczyć więcej moich zdjęć ślubnych? Zapraszam tutaj .
Znajdziecie tu pełne historie ślubne moich Par Młodych. Tych, którzy niewątpliwie mi zaufali.

SESJA ŚLUBNA NOWY SĄCZ I OKOLICE

fotograf ślubny nowy sączfotograf ślubny nowy sącz

 

Chcielibyście mieć piękną pamiątkę w postaci zdjęć z sesji ślubnej?
Napiszcie do mnie. Sesję ślubną możemy wykonać w okolicach Nowego Sącza, w samym mieście. Ale możemy też jechać w nieodległe Pieniny. Marzycie o sesji w Krakowie? Nie ma problemu, przygotuję dla Was informacje, jak może to wyglądać i jaki jest koszt takiej sesji.
W końcu możemy jechać w okolice Jeziora Rożnowskiego, gdzie znam kilka wyjątkowych miejsc na zdjęcia ślubne. A jeśli macie zupełnie inny pomysł na sesję, dajcie znać. Z pewnością pomyślimy nad tym wspólnie.

 

GDZIE ZORGANIZOWAĆ WESELE NOWY SĄCZ ?

 

Istotnie, miejsc na zorganizowanie przyjęcia w Nowym Sączu i okolicach jest mnóstwo. Godnym uwagi jest fakt, że wiele z nich prezentuje naprawdę wysoki poziom usług. Niewątpliwie takim właśnie miejscem jest Dwór w Brzeznej.
Innym fajnym miejscem jest Dworek pod Dębami w Nawojowej. Przede wszystkim, zawsze piszę o miejscach w których byłem.

 

 

 

Mariusz Duda Fotograf Ślubny

tel: +48 604 81 44 44

Wyślij wiadomość