Fotograf ślubny – Myślenice

 FOTOGRAF ŚLUBNY NA ŚLUB I WESELE – MYŚLENICE

Cześć, z tej strony Mariusz. Jestem wesołym fotografem ślubnym mieszkającym na południu Krakowa. W rezultacie jako fotograf ślubny niezwykle często pracuję w okolicach miasta Myślenice. Przede wszystkim tak się cudownie składa, że 80% swoich sesji ślubnych wykonuję także w górach. Niewątpliwie powodem jest oczywiście miłość do górskch krajobrazów.  Bardzo lubię góralskie wesela, jeszcze bardziej tradycję i kulturę. W swojej fotograficznej karierze pracuje już ponad 10 lat. Z tego względu mam na swoim koncie setki historii ślubnych. Kilka z nich możecie zobaczyć tutaj:

 

HISTORIE ŚLUBNE

 

 

Ponieważ bardzo lubię fotografować śluby, mogę Was zapewnić że dołożę wszelkich starań, aby Wasze zdjęcia ślubne w Myślenicach były piękną pamiątką na całe życie. No i oczywiście dla przyszłych pokoleń. Moim zdaniem jednym z powodów, dla którego warto zatrudnić fotografa ślubnego jest właśnie dokumentacja wydarzeń rodzinnych dla przyszłych pokoleń. Dla dzieci, wnuków i tej dalszej rodziny. Dla możliwości pokazania, jak w danym momencie historii Polski żyliśmy. Jak się bawiliśmy, co było dla nas ważne w życiu.

FOTOGRAFIA ŚLUBNA MYŚLENICE CENA – FOTOGRAF ŚLUBNY

Zapewnie interesuje Was to, ile kosztuje fotografia ślubna w mieście Myślenice, jaka jest cena? Moim potencjalnym Parom Młodym zawsze przesyłam szczegółowe informacje po otrzymaniu zapytania w którym jest data ślubu, oraz miejscowość w której odbędzie się wesele. Istotnie, bardzo dobrze jest kiedy Narzeczeni napiszą coś więcej o swoich oczekiwaniach, o tym jak będzie wyglądał ich ślub. W swojej fotograficznej działalności wykonuję sesje narzeczeńskie, reportaże ślubne, oraz reportaże ślubne w sesją ślubną w innym dniu. Ta trzecia opcja jest bezsprzecznie najczęściej wybierana przez moje Pary Młode. Załóżmy że chcecie wiedzieć więcej. Na dole jest formularz który możecie wypełnić, aby dowiedzieć się więcej. Choć nie zawsze udaje mi się odpisać od razu, prawie zawsze odpisuję maksymalnie do 24 h od otrzymanego zapytania.

SESJA ŚLUBNA MYŚLENICE – PLENER ŚLUBNY MYŚLENICE

Bez wątpienia w okolicach miasta Myślenice, sesja ślubna może być fantastycznym dopełnieniem reportażu ślubnego. Osobiście jestem zwolennikiem sesji ślubnych w innym dniu, ze względu na to nie ogranicza nas wtedy ani czas, ani pogoda. A przecież pogoda w dniu ślubu nie zawsze pozwala na kreatywną sesję ślubną. Oczywiście zawsze staram się też wykonać sesję ślubną w dniu ślubu.

fotograf ślubny Myślenicefotograf ślubny myślenicefotograf ślubny Myślenicefotograf ślubny Myślenice

 

GDZIE MOŻNA WYKONAĆ SESJĘ ŚLUBNĄ W MYŚLENICACH LUB BLISKICH MYŚLENICOM OKOLICACH?

  1. Myślenice Rynek
  2. Zarabie w Myślenicach
  3. Góra Chełm
  4. Dolina Raby w okolicach Pcimia
  5. Kudłacze
  6. Zamek Królewski w Dobczycach

 

Niewątpliwie znam więcej ciekawych miejsc na sesję ślubną w okolicach Myślenic. Bardzo ciekawym miejscem są okolice Słoniowej Grapy w Osielcu. Bez wątpienia godnym uwagi jest Luboń Wielki. We wszystkich tych miejscach byłem, pracowałem, znam je. Fotografowałem i zwiedzałem pod kątem zdjęć ślubnych. Ze względu na fakt, że sporą część swojego życia byłem związany z Pogórzem Wielickim, z pewnością okolice Myślenic nie mają przede mną żadnych tajemnic.

Podsumowując ten wpis – chcecie wiedzieć więcej? Napiszcie

Mariusz Duda Fotograf Ślubny

tel: +48 604 81 44 44

Wyślij wiadomość