Fotograf ślubny – Limanowa

FOTOGRAF ŚLUBNY LIMANOWA

Cześć, mam na imię Mariusz i pracuję jako fotograf ślubny w mieście Limanowa. Ponieważ jesteś na mojej stronie internetowej, z pewnością poszukujecie fotografa ślubnego na swoje wesele. Z przyjemnością opowiem Wam trochę więcej o tym co robię, jak fotografuję, na co zwracam uwagę i dlaczego. Niewątpliwie wybór fotografa na swoje wesele nie jest łatwy, a na pewno jest ważny. Zdjęcia ślubne będą pamiątką na resztę Waszego życia i dobrze by było, aby ktoś o Waszą pamiątkę się zatroszczył. Jak zresztą i o Was w dniu Waszego ślubu. Dobry fotograf ślubny dba nie tylko o same zdjęcia z wesela, ale potrafi też rozładować stres obecny w dniu ślubu. Bez wątpienia potrafi też doradzić w kwestii organizacji samego dnia ślubu i oczywiście podsunąć świetne rozwiązania. Moje doświadczenie wynika z pracy w fotografii ślubnej już ponad 10 lat. I bezsprzecznie ciągle mi mało. Ciągle uwielbiam swoją pracę.

fotograf ślubny Limanowa

REPORTAŻ ŚLUBNY LIMANOWA

Bez wątpienia ciekawe zdjęcia ślubne mają kilka ważnych i spójnych ze sobą cech, które wyróżniają je na tle innych. Przede wszystkim piękne zdjęcia ślubne powinny być przedstawione w formie opowieści o Was. O waszym życiu, o życiu Waszych najbliższych, o tym co jest dla Was istotnie. Bezsprzecznie powinny przedstawiać emocje towarzyszące Wam i Waszym bliskim w dniu ślubu. Jeszcze bardziej powinny łapać za serce i przedstawiać ulotne momenty. Niewątpliwie dokumentując Wasz ślub, nie będę przeszkadzał ani inscenizował scen. Wszystko powinno być takie, jakie jest. Jednocześnie podane w pięknej formie. W samym mieście Limanowa, reportaż ślubny wykonywałem już kilka razy i zawsze przywiązywałem ogromną uwagę do tego, aby zdjęcia ślubne podać Parze Młodej w formie opowieści. Istotnie, reportaż ślubny to kawał pięknej historii o ludziach. A ze względu że to Wasz ślub – o Was.
Prawdopodobnie chcielibyście zobaczyć tych kilka historii. Zapraszam zatem TUTAJ .

fotograf ślubny Limanowa

FOTOGRAF ŚLUBNY LIMANOWA CENNIK – ILE KOSZTUJE FOTOGRAF ŚLUBNY W LIMANOWEJ

Przede wszystkim cena za usługę fotograficzną oczywiście zależy od wybranego pakietu zdjęciowego. Wykonuję takie usługi jak: sesja narzeczeńska, reportaż ślubny, reportaż ślubny z sesją ślubną w innym dniu oraz sesja poślubna. Wszystko zależne jest od Waszych potrzeb i oczekiwań w kontekście samych zdjęć ślubnych. Jeśli chcielibyście dowiedzieć się więcej na temat samych cen, wystarczy na samym dole strony wypełnić formularz kontaktowy. Z pewnością odpiszę. Najszybciej jak to jest możliwe. W rezultacie macie też bezpłatnie cały zestaw poradników, który już wielu osobom się przydał.

fotograf ślubny limanowa

SESJA NARZECZEŃSKA LIMANOWA SESJA ŚLUBNA

Niewątpliwie warto poruszyć teraz temat: sesja narzeczeńska lub sesja ślubna w mieście Limanowa. Same sesje ślubne czy też narzeczeńskie mają ogromny potencjał w Waszych okolicach, czyli w okolicach Limanowej. Piękne, górskie okolice sprawiają, że można delektować się wspaniałymi, górskimi widokami. No i przede wszystkim wykorzystać do samych zdjeć. Jeśli będziemy planować taką sesję, zaproponuję Wam przynajmniej kilka ciekawych miejsc, gdzie można taką sesję wykonać. Istotne jest to, że będziecie się dobrze bawić przy okazji zdjęć. Nie będzie pozowania, będzie za to mnóstwo dobrej zabawy. Zdecydowanie stawiam na naturalność.

fotograf ślubny Limanowa

 

 

Mariusz Duda Fotograf Ślubny

tel: +48 604 81 44 44

Wyślij wiadomość