Fotograf ślubny – Bochnia

NAJLEPSZY FOTOGRAF ŚLUBNY BOCHNIA

 

Witajcie na mojej stronie. Jestem Mariusz –  fotograf ślubny z Krakowa. Jako fotograf ślubny pracuję też oczywiście w Waszym rejonie w mieście Bochnia, ale też w miejscowościach jak Brzesko, Nowy Wiśnicz, Gdów, Nowe Brzesko. Z pewnością wasz rejon zamieszkania jest miejscem, gdzie bardzo lubię pracować przy zdjęciach ślubnych. Mam nadzieję, że jeśli już do mnie trafiliście, szukacie fotografa ślubnego z okolic Bochni.
Wykonując zdjęcia ślubne zawsze staram się maksymalnie oddać klimat dnia ślubu. Pracuję od przygotowań w domu, przez ceremonię zaślubin aż do oczepin na weselu.

fotograf ślubny Bochnia

 

FOTOGRAFIA ŚLUBNA BOCHNIA – JAKI NAJLEPSZY FOTOGRAF BOCHNIA

Niewątpliwie wybór fotografa ślubnego na własny ślub to spore wyzwanie. Najlepsi fotografowie ślubni terminy rezerwują często na 2 lata do przodu. Bezsprzecznie- dobrze więc jest nie zwlekać i poszukiwania tego właściwego fotografa ślubnego zacząć dość wcześnie.  Wybierając mnie, jako fotografa na wesele, macie gwarancję że otrzymacie piękne zdjęcia ślubne. Ale nie tylko. Ponieważ bardzo lubię swoją pracę dla Par Młodych, sprawię że będziecie się czuli w dniu ślubu swobodnie i komfortowo w moim towarzystwie. Z pewnością dbanie o bezstresową atmosferę i tonowanie ślubnego napięcia jest czymś co wychodzi mi znakomicie. Potwierdza to wiele Par Młodych, dla których pracowałem. W związku z tym, liczę na to, że tak zostanie na długo.

 

 

 

fotograf ślubny Bochnia

 

GDZIE ZORGANIZOWAĆ WESELE W BOCHNI – NAJLEPSZE MIEJSCA NA WESELE BOCHNIA I OKOLICE

 

Bez wątpienia pięknych miejsc w okolicach Bochni na piękne wesele jest mnóstwo. Przede wszystkim jednym z najpiękniejszych jest Pałac Okocimskich Goet’zów w Brzesku.

  1. Pałac Goetz’a w Brzesku
  2. Pałac Żeleńskich w Grodkowicach
  3. Hotel i Gospoda nad Rabą w Bochni
  4. Folwark Wiązy w Gdowie

 

fotograf ślubny Bochnia

 

ILE KOSZTUJE FOTOGRAF W MIEŚCIE BOCHNIA

Mam dla Was kilka wariantów pakietów usługi fotografii ślubnej. Podstawowy pakiet to REPORTAŻ ŚLUBNY – 12 h. W tym czasie wykonuję pełny, kompletny reportaż zdjęciowy z dnia Waszego ślubu, włącznie z niewielką sesją w dniu ślubu. Bez wątpienia można wybrać też pakiet z sesją w innym dniu. Jest to dodatkowy dzień zdjęciowy, w którym możemy jechać w dowolne miejsce w Polsce na ślubną sesję zdjęciową. W przeciwieństwie do pakietu z sesją ślubną w dniu ślubu, nie będzie nas ograniczać czas.

 

SESJA NARZECZEŃSKA BOCHNIA – FOTOGRAF ŚLUBNY BOCHNIA

 

fotograf ślubny Bochnia

Niewątpliwie wspaniałym dodatkiem do całości może być sesja narzeczeńska. Jak powszechnie wiadomo, większość z nas nie zajmuje się profesjonalnie pozowaniem. W czasie sesji narzeczeńskiej mogę Wam przekazać wskazówki, które będą bardzo przydatne w dniu ślubu. Bezstresowo dowiecie się na co zwracać uwagę w dniu ślubu i jak radzić sobie ze stresem. W rezultacie, będziecie mieć piękne zdjęcia z sesji narzeczeńskiej i sporą wiedzę na tematy okołoślubne.

Podsumowując – dotarliście do tego momentu? Napiszcie do mnie tutaj:

 

Mariusz Duda Fotograf Ślubny

tel: +48 604 81 44 44

Wyślij wiadomość