Album ślubny dla pary młodej

ALBUM ŚLUBNY DLA PARY MŁODEJ – KRAKÓW

Finalnym produktem naszej fotograficznej pracy są wyjątkowe, pamiątkowe zdjęcia ślubne, które mają za zadanie przywoływać najpiękniejsze wspomnienia związane ze ślubem. Niewątpliwie jednak w dobie cyfryzacji, tego wszędobylskiego pędu współczesnego świata, wspaniałym dopełnieniem wersji elektronicznej, blogów, pendrive’ów będzie pięknie wykonany album ślubny dla pary młodej.

Album ze zdjęciami ślubnymi można zamówić u mnie w dowolnym momencie, istotne jest jednak to, żeby zrobić to po otrzymaniu wszystkich zdjęć z wesela. Na zdjęcia z wesela składają się oczywiście zdjęcia z sesji narzeczeńskiej, reportażu w dniu ślubu, oraz sesji ślubnej w innym dniu. Oczywiście jeśli taka jest w naszej umowie.

ALBUM ZE ZDJĘCIAMI ŚLUBNYMI WYMIARY

Podstawowe rozmiary albumów, które zamawiają u mnie Pary Młode to:
30 x 30 cm
20 x 30 cm
25 x 25 cm
20 x 20 cm
Pary młode zazwyczaj wybierają dla siebie album w formacie 30 x 30 cm, oraz dwa mniejsze dla rodziców 20 x 30 cm. W każdym z albumów znajduje się 20 rozkładówek. Naturalnie przy wyborze większej ilości zdjęć, można zwiększyć ilość rozkładowek.

FOTOALBUM ŚLUBNY RODZAJE OPRAWY – ALBUM ŚLUBNY DLA PARY MŁODEJ

-album w oprawie ze skóry naturalnej / zamszu
-album w oprawie z płótna

JAK ZAMÓWIĆ ALBUM ŚLUBNY ZE ZDJĘCIAMI ŚLUBNYMI ?

Po pierwsze wykonując dla Was zdjęcia, przechowuję je także po ich wykonaniu. Z tego powodu każdego roku inwestuję w nową przestrzeń dyskową. Jest to niewątpliwie istotne, że już kilka razy dzięki temu Pary Młode odzyskały swoje zdjęcia, które w jakiś sposób utracili.
Kiedy chcecie złożyć zamówienie na album ze zdjęciami, powinniście podać mi kolor oprawy oraz rozmiar zamawianego albumu.
No i oczywiście numery zdjęć które wybieracie. Każdy plik w formie elektronicznej ma numer. Oczywiście jest możliwość, że to ja wybiorę za Was zdjęcia do albumu. Jednakoż uważam, że to Wy najlepiej wiecie jakie zdjęcia chcielibyście mieć w albumie. Najlepiej też wiecie, jakie osoby są dla Was najważniejsze i dlatego to one powinny znaleźć się na zdjęciach w Waszym albumie.

 

 Bardzo ważne! W przypadku zamówień albumów dla rodziców, dobrze jest spersonalizować wybór pod Wasze rodziny. Wiadomo, że sami najlepiej znacie swoich bliskich, jaki wujek jest od strony mamy a czyja babcia jest mamą ojca. Uważam że dokonacie w tej kwestii lepszego wyboru, niżeli ja sam.
Album ślubny dla Pary Młodej można u mnie zamówić w dowolnym momencie po ślubie. Nie jest istotne czy mieliście ślub trzy miesiące temu czy cztery lata. Jeśli nie zamówiliście jeszcze takiej pamiątki, warto ją mieć.
Album można zamówić przez formularz kontaktowy, pisząc wiadomość na mojego maila, lub przez komunikator na Facebooku czy instagramie.
Jeśli chcecie wiedzieć co u mnie, zaglądajcie na mojego IG  🙂

 

album ślubny dla Party MłodejAlbum ślubny dla pary młodejalbum ślubny dla pary młodejAlbum ślubny dla pary młodejalbum ślubny dla pary młodejalbum ślubny dla pary młodejalbum ślubny dla pary młodejalbum ślubny dla pary młodejalbum ślubny dla pary młodejalbum ślubny dla pary młodej

Komentarze